7 Ağustos 2018 Salı 18:38

Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası’nda dereceler

Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası’nda dereceler

İstanbul Heybeliada'da 2-5 Ağustos'ta düzenlenen Masterlar Yaz Yüzme Şampiyonası'na katılan sporcularımız önemli başarılar elde etti.

Yüzücülerimizin dereceleri şu şekilde:

Uzun Kulvar Havuz Yarışı:

Osman Zengin 2 altın, Atila Çağlar 2'si rekor 4 altın, Aytekin Mindan 3 altın ile 1 gümüş, Bahar Atamer 1 altın, Denizhan Dağdelen 2 altın, Elif Delve Başer 2 gümüş, Dilek Gerez 1'i rekor 3 altın, Hakan Kiper 1'i rekor 2 altın, Halim Lafçı 3'ü rekor 4 altın, Hasan Emre Musluoğlu 5'i rekor 5 altın ile 3 gümüş, Şeyma Kolaylı 4 altın ile 1 gümüş, Tutku Itri 3'ü rekor 2 altın ve bayrak yarışlarıyla 3 altın madalya kazandı.

Açık Su Yarışı:

Hasan Emre Musluoğlu 1,5k genel klasmanda 1. oldu. Halim Lafçı 1,5k'da genel klasman ikincisi ve kategorisinde 1. oldu. Aytekin Mindan 1,5k'da genel klasman üçüncüsü ve kategori birincisi oldu. Özlem Ör 1,5k genel klasman üçüncüsü ile klasmanındaysa 1. oldu. Bahar Atamer 3k'da genel ikincisi olup klasmanında 1. oldu. Denizhan Dağdelen 3k'da genel sıralama ve kategorisinde 2. oldu. Umut Gözen 3k'da genel beşincisi ile klasmanında 1. oldu. Gürkan Süha Yılmaz kendi klasmanında 24. oldu. Atila Çağlar 1,5k kendi kategorisinde altın ve Kerim Sucu 3k'da kategorisinde gümüş madalya kazandı. Açık Su bayrak yarışmalarına katılan sporcularımız Hakan Kiper, Osman Zengin, Özlem Ör, Dilek Gerez, Umut Gözen, Şeyma Kolaylı, Bahar Atamer, Ömer Uğur, Hasan Emre Musluoğlu, Aytekin Mindan, Halim Lafçı ve Denizhan Dağdelen toplamda 2 birincilik ve 1 adet ikincilik kazandı.