21 Nisan 2009 Salı 20:45

Türk Telekom Arena Locaları Tanıtıldı!

Türk Telekom Arena Locaları Tanıtıldı!

Galatasaray Spor Kulübü tarihindeki bir hayali gerçeğe dönüştüren, Türkiye’nin en modern stadı Türk Telekom Arena’nın yepyeni ve birbirinden görkemli zaferlere ev sahipliği yapacağı gün için geri sayım devam ediyor. Bu heyecanlı bekleyişte artık taraftarımızın da yer almasının ZAMANI GELDİ…

Seyircilerine tam bir futbol keyfi vaad eden Türk Telekom Arena’nın loca lansmanı bugün Galatasaray Adası’nda yapıldı.

Denizbank ile yapılan sponsorluk anlaşmasıyla, TT Arena’nın tüm locaları Deniz Club Locaları olarak adlandırılacak.

Sadece ihtişamıyla değil sağladığı konforla da herkesi büyüleyecek Türk Telekom Arena’nın Deniz Club locaları, mesleğinin zirvesindeki Galatasaraylı mimarlar, Sibel Dalokay Bozer, Belgin Koz ve Hasan Mingü tarafından gönüllü olarak tasarlandı. Tasarımlarda en dikkat çekici özellik, Galatasaray kimliğini yansıtan görkem ve zarafetin konfor ve rahatlık olarak localara uygulanması oldu.  

Bilet satış organizasyonundan otopark düzenine, açık büfe yemek sunumundan a la carte seçeneklerine, dekorasyonundan seyir zevkine kadar her şey, uluslararası en yüksek standartlara göre belirlendi. Detayların uygulanması sırasında her yaştan, kadın – erkek tüm taraftarımızın rahatı ön plana alınırken sadece maç keyfinin değil, benzersiz bir hafta sonu aktivitesinin de Türk Telekom Arena’da yaşanması hedeflendi.

Deniz Club üyesi olarak, Türk Telekom Arena’da 3 yıl süreyle loca sahibi olanlar yanında birbirinden özel hizmetlerden dilediği gibi yararlanacak. Kurumsal ve bireysel olmak üzere ihtiyaçlara yönelik iki farklı şekilde tasarlanan Deniz Club üyeliği, maç günü keyfini unutulmaz bir deneyim olarak yaşamaya imkan veriyor.

Türk Telekom Arena Deniz Club locaları sadece maç günlerinde değil, önceden haber verilmesi halinde haftanın diğer günlerinde de özel davetler ve önemli iş toplantıları için kullanılabiliyor.  Bu tür istekler için Deniz Club müşteri temsilcisine bir telefonun açmak yeterli olacak.

Türk Telekom Arena, sadece Galatasaray maçlarına değil, birbirinden ünlü sanatçıların konserleri, özel şovlar ve bunun gibi daha birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak. Deniz Club üyeleri. tüm yıla yayılmış bu etkinliklerde özel fırsatlara sahip olacak.

Deniz Club Loca sahipleri, Galatasaray’ın ev sahibi olduğu tüm Turkcell Süper Lig, Fortis Türkiye Kupası, Avrupa Kupası ve dostluk maçlarına giriş imkanının yanı sıra, Türk Telekom Arena’da düzenlenecek dünya çapında etkinliklere bilet satın alma önceliğine, Özel VIP salonunu kullanım ayrıcalığına da sahip olacaklar.

Ünlü mimarlar Sibel Dalokay Bozer, Belgin Koz ve Hasan Mingü tarafından gönüllü olarak tasarlanan Deniz Club localarında, maç atmosferinin her anıyla hissedebileceği loca önü geniş, konforlu koltuklar, locanın içinde LCD TV, locaya özel Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ve yine locaya özel park alanı (Locanın koltuk sayısı ve yerine göre farklılık göstermektedir.), organizasyon olmayan günlerde önceden bildirmek koşuluyla locayı kullanabilme imkanı, her zevke hitap eden geniş menü içerikleriyle kaliteli yiyecek-içecek seçenekleri bulunuyor.
Deniz Club locaları  için Deniz Bonus ve Garanti Bonus’a  özel 12 taksit fırsatı da bulunuyor. Dileyenler 36 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle DenizBank’tan masrafsız kredi kullanabilecek.  Daha detaylı bilgi almak için 0 212 306 1905 no’lu telefon aranabilir ya da www.gsdenizclub.com web sitesini ziyaret edebilir.

Türk Telekom Arena’da  Türk futbol tarihinde bir ilk olarak alanlarında dünyanın en ünlü firmaları olan ISGve AEG ile işbirliği yapılıyor.

Bir IMG ve Bastion Stadiums LLP ortak girişimi olan ISG, yüksek standartlardaki araştırmalar sonucu elde edilen veriler ile stadyum ve arenalardaki koltuk gelirlerini en üst düzeye çıkartmak ve izleyicilere unutulmaz bir maç günü tecrübesi yaşatacak alanların oluşturulmasını sağlamak için çalışan pazar lideri bir kuruluştur.

IMG
dünyanın ilk ve en fazla dalda hizmet veren spor, eğlence ve medya şirketidir. Dünya çapındaki pazar lideri şirket ve medya ağları ile sürdürdükleri iş ortaklıklarında sponsorluk danışmanlığı ve satışı, marka tescili, etkinlik dizaynı ve medya prodüksiyonu alanlarında hizmetler vererek sportif büyümelere katkıda bulunmaktadır. 

AEG spor ve eğlence alanında faaliyet gösteren dünyanın önde gelen organizasyonlarından biridir. AEG, Los Angeles Lakers ve L.A. Galaxy gibi takımların sahibi olmanın yanısıra Los Angeles STAPLES Center, Pekin Olimpik Basketbol Arenası, Londra ve Berlin’deki O2 Arena gibi dünyanın önde gelen eğlence arenalarının da sahibi ve işletmecisidir.

AEG’nin eğlence bölümü AEG LIVE dünya genelindeki 15 ofisi ile uluslararası turne ve konser organizasyonları düzenleyen pazar lideri şirketlerden biridir. Prince, Usher, Rod Stewart, Paul McCartney, Yanni, The Eagles, Justin Timberlake ve Christina Aguilera gibi dünyaca ünlü yıldızların uluslararası turneleri AEG tarafından düzenlenmiştir. AEG LIVE, 12 yıldan beri canlı konserlerine ara veren Michael Jackson ile 2009 yılı içerisinde Londra O2 Arena’da yapmaya hazırlandığı bir canlı performans serisi ile dünya basını tarafından takip edilen son yılların en büyük konser projesine imza atmıştır.

Kulübümüz tarihindeki bu yepyeni sayfada, takımımızın muhteşem zaferlerine büyük bir keyifle tanıklık etmek isteyenler için Türk Telekom Arena’nın kapıları açılıyor!

Siz de bu sarı kırmızı dünyada hemen yerinizi ayırtabilirsiniz!

Haydi Cimbom,
ZAMANI GELDİ!...