28 Mayıs 2017 Pazar 17:12

Tatiana Kosheleva resmen Galatasaray'da

Tatiana Kosheleva resmen Galatasaray'da

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı'nın yeni transferi 1988 doğumlu Rus smaçör Tatiana Kosheleva, kendisini Galatasaray'a bağlayan sözleşmeye imza attı.

Volley Hotel’de gerçekleşen imza törenine Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ve Galatasaray Bayan Voleybol Takım Menajeri Nihan Güneyligil katıldı.

Galatasaray Bayan Voleybol Takım Menajeri Nihan Güneyligil; “Takımımız adına önemli ve büyük bir adım attık. Arkadaşıma ekibimize hoş geldin diyorum. Camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu transferde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sayın başkanımız ve şube yöneticimize yürekten teşekkür ediyorum. Çok önemli ve çok büyük bir adım. Devamı gelecek, her şey süper olacak bu sene” şeklinde konuştu.

Galatasaray’a geldiği için çok mutlu olduğunu dile getiren yeni transferimiz Tatiana Kosheleva ise “Takım için elimden geleni yapacağım. Taraftarlarımıza bana gönderdikleri mesajlardan dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İmza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce ise; “Rusya milli takımının en önemli oyuncularından biri Türkiye’nin en büyük kulübüne şu an imza attı. Sayın başkanımıza ve yönetim kuruluna, transferde emeği geçen menajerlere ve şube çalışanlarına tekrar teşekkür ediyorum. Transferlerimizin devamı gelecek. Bütün Galatasaray camiasına armağan olsun. Şampiyonlar Ligi için çok iyi bir kadro kuracağız. Şimdiye kadar transferlerimizde bunu gösterdik, bundan sonra da taraftarlarımız beklenti içinde olsun. Galatasaray Şampiyonlar Ligi’nin en büyük adayı olacaktır.” dedi.

Öte yandan Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, geçtiğimiz sezon Eczacıbaşı VitrA'da saha antrenörü olarak görev yapan Rus Fedor Kuzin ile de sözleşme imzaladı.

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN

 

Fotoğraflar: Fatma Erdoğan