14 Mart 2019 Perşembe 14:08

AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley'in basın toplantısı yapıldı

AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley'in basın toplantısı yapıldı

AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley'in basın toplantısı Malatya'da gerçekleştirildi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken'in katılımıyla düzenlenen basın toplantısında Galatasaray Erkek Voleybol Takımımızın kaptanı Selçuk Keskin'in yanı sıra Arkas Spor, Fenerbahçe, Halkbank, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Maliye Piyango, Tokat Belediyesi Plevne ve Ziraat Bankası takımlarının kaptanları da hazır bulundu.

Takım kaptanımız Selçuk Keskin, “Çok çekişmeli ve güzel müsabakalar olacağını düşünüyorum. Burada voleybol severler için güzel ve keyifli bir atmosfer olacak. Öncelikle Malatya ve çevre illerdeki tüm taraftarlarımızı ve tüm voleybol severleri buraya, tribünleri doldurmaya davet ediyorum. Sportmence, keyifli müsabakalar olmasını temenni ediyorum. Kupayı kazanarak müzemize götürmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise Galatasaray Erkek Voleybol Takımımızın CEV Cup'ta finale yükselmesinden ötürü mutlu olduklarını belirtti ve Kupa Voley maçlarının centilmence geçmesi dileğinde bulundu.

Basın toplantısı video gösterimi sonrası toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.