20 Nisan 2019 Cumartesi 19:25

Filenin Aslanları’ndan açıklamalar

Filenin Aslanları’ndan açıklamalar

Galatasaray Erkek Voleybol Takımımız, Efeler Ligi 3./4.’lük etabı ilk maçında Halkbank’ı 3-0 mağlup etti.

Karşılaşma sonrası başantrenörümüz Nedim Özbey, kaptanımız Selçuk Keskin ve oyuncumuz Doğukan Ulu, Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY

“Güzel oynadı çocuklar. Oyun disiplin oyunu. Gerçekten çok şanssızlıklar geçirdik. Finallerde kaybettik ama en azından kulübümüze bir tane daha madalya kazandırmak istiyoruz. Ciddi oynadılar çocuklar. Hepsini tebrik ediyorum. Ankara’ya avantajlı bir şekilde gidiyoruz daha iyi olacak bizim için.”

SELÇUK KESKİN

“Çok mutluyuz. Kendi evimizde sezonun son maçında galibiyet almak istiyorduk. Halkbank gibi çok köklü bir kulübe kendi sahamızda 3-0 gibi net bir skorla galip geldiğimiz için mutluyuz. Biraz finale çıkamadığımız için içimize su serpildi diyebilirim. Ankara’daki maçı da kazanıp ligi üçüncü sırada bitirmek istiyoruz. Bu takım bu sene finali hak etti bence. Hayal ettiğimiz finale çıkamadık. Bazı finalleri de kaybettik. İnşallah önümüzdeki sene bu finalleri kazanan, kupaların, şampiyonluğun en büyük adayı olan Galatasaray’ı sahada göreceğiz.”

DOĞUKAN ULU

“Güzel bir maç oynadık. Takımı tebrik ediyorum. Rakibimiz çok güçlü bir ekip. İnşallah Ankara’da da ikinci maçı alıp ligi üçüncü bitirmek istiyoruz. Tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz.”