9 Kasım 2018 Cuma 11:01

“Galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz”

“Galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz”

Efeler Ligi’nde liderliğe yükselen Galatasaray Erkek Voleybol Takımımız, ligin 5. haftasında konuk edeceği İstanbul BBSK maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Başantrenör Nedim Özbey, Yardımcı Antrenör Umut Çakır, Sportif Menajer Can Ayvazoğlu ve Kaptan Selçuk Keskin antrenman sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Merve Ergü’nün sorularını yanıtladı.

Açıklamalar şu şekilde:

NEDİM ÖZBEY

“Galibiyet serimizin devam etmesini istiyoruz. Çok zorlu ekipler var bu sene. Ligde herkes birbirine denk. Her maç çekişmeyle geçeceğini düşünüyorum. Bizi takip etsin taraftarlarımız. Onları bekliyoruz maça.”

UMUT ÇAKIR

“Dört maçta da mücadele ettik. Her maçta iyi olmasak dönem dönem iyi mücadele ettik. Geçen senenin Şampiyonlar Ligi vizesi almış takımına karşı oynayacağız. Zor bir maç olacak. Bizim açımızdan önemli bir maç. Kazanmak istiyoruz. Uzun zaman sonra lider olduk. İstanbul BBSK maçını kazanıp galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz.”

CAN AYVAZOĞLU

“Namağlup devam ediyoruz. Rakibimiz de namağlup. İnşallah galip gelmek istiyoruz. Her ne kadar her maç 3-2 oynasalar da. Her maç bu sene zor. İnşallah kendi oyunuzu oynayıp galip gelmek istiyoruz. Taraftarlarımızı bekliyoruz.”

SELÇUK KESKİN

“Ev sahibi avantajımızı kullanmak istiyoruz. İstanbul BBSK ile birlikte ligin iki namağlup takımıyız. A Milli Takım oyuncularından kurulan bir ekip. Sadece Türklerle oynuyorlar. Güzel mücadele ediyorlar, iyi voleybol oynuyorlar. Son sayıya kadar mücadele ediyorlar. Bizi çok zor bir maç bekliyor bunun bilincindeyiz. Taraftarlarımızla galip gelmek istiyoruz. Bütün voleybol severler için güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Galip gelmek istiyoruz, inşallah taraftarlarımız da bizi yalnız bırakmazlar. Onlara galibiyet armağan etmek istiyoruz. İyi gidiyoruz, inşallah devamını getireceğiz.”