17 Aralık 2018 Pazartesi 14:29

Maça doğru | Dukla Liberec - Galatasaray

Maça doğru | Dukla Liberec - Galatasaray

Galatasaray Erkek Voleybol Takımımız, CEV Cup 8’li Finaller Turu ilk maçında Çekya’nın Dukla Liberec takımı ile deplasmanda karşılaşacak.

CEV Cup 16’lı Final Turu’nda Mladost Zagreb’i her iki maçta da 3-0 net skorla yenerek bir üst tura yükselen Filenin Aslanları, 8’li Finaller Turu’nda Çekya takımı Dukla Liberec ile eşleşti.

Dukla Liberec - Galatasaray CEV Cup 8’li Finaller Turu ilk maçı 18 Aralık 2018 Salı günü TSİ 19:00’da Dukla Liberec Spor Salonu’nda oynanacak.

Takımımız, rakibine her iki maçın sonunda puan olarak üstünlük kurması halinde adını 2019 CEV Kupası 4’lü Finaller Turu’na yazdıracak.

Her iki karşılaşmanın sonunda puan eşitliği söz konusu olması durumunda altın set kuralı devreye girecek. İkinci maçın ardından 15 sayı üzerinden oynanacak olan altın seti kazanan ekip, 4’lü Finaller Turu’na yükselecek.

Galatasaray Erkek Voleybol Takımımız, turu geçmesi halinde 4’lü Finaller Turu’nda Lindemans Aalst (Belçika) - CV Teruel (İspanya) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

CEV Cup 8’li Finaller Turu rövanş maçı ise 15 Ocak 2019 Salı günü TSİ 19:00’da Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak.