18 Ekim 2021 Pazartesi 17:27

Yeni Kızıltepe Spor galibiyetinin ardından açıklamalar

Yeni Kızıltepe Spor galibiyetinin ardından açıklamalar

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın, AXA Sigorta Efeler Ligi 3. haftasında Yeni Kızıltepe Spor’u 3-1 yendiği karşılaşma sonrası Başantrenörümüz Nedim Özbey ve oyuncumuz Murat Yenipazar, galibiyeti Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Takımda birçok oyuncunun hasta olduğunu belirten Başantrenörümüz Nedim Özbey, karşılaşmayla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Kızıltepe gerçekten iyi bir takım. Transferleri ve yabancı oyuncuları da iyi. Hoş geldiniz diyoruz onlara. Tam bir haftadır grip geçiriyoruz. Bugün 5 tane oyuncuma soyunma odasında serum verip maça çıkardım. Bunu da atlatacağız. Önümüzde 6 gün ara var. Kazandığımız için çok mutluyum. Hepimiz hastayız. Çıkıp sahada oynayabiliyoruz. Çocukları tebrik ediyorum çok zor bir maç aldığımızı da söylemek istiyorum.

Daha iyisini yapmaya çalışacaklarını söyleyen Murat Yenipazar ise sözlerini şöyle sürdürdü:

“Aslında zor bir maçtı. Onlar da iki tane güçlü rakibe karşı maç oynayarak geldi. Bizdeki hastalıklar performansımızın yüzde 100 olmamasına sebep oldu ama nihayetinde maçı kazandığımız için çok mutluyum. Takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum bu mücadeleyi verdiğimiz için. Teknik ekibimizi de tebrik ediyorum. Daha iyisini yapmaya çalışacağız.”