24 Nisan 2024 Çarşamba 16:11

Galatasaray Voleybol Şubemizin 2. Çalıştayı gerçekleşti

Galatasaray Voleybol Şubemizin 2. Çalıştayı gerçekleşti

Galatasaray Voleybol Şubesi 2. Çalıştayı Taç Spor Tesisleri’nde düzenlendi.

2023-2024 sezonlarının değerlendirildiği ve önümüzdeki sezonun hedef ve bütçesinin tartışmaya açıldığı toplantıya Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Kadın Voleybol Takımımızı temsilen İdari Menajer Yardımcısı Neşve Büyükbayram, Erkek Voleybol Takımımızı temsilen Takım Menajeri Mehmetcan Şamlı ve Galatasaray’a emek vermiş idareci, antrenörler ile kulüp üyelerimiz katıldı.

Çalıştayda voleybol şubemize dair sunumlar yapılırken, Başkan Yardımcımız Mehmet Cibara genel planlamaya dair kürsüye gelerek açıklamalar yaptı.

Toplantının ardından Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Galatasaray Televizyonu Youtube kanalına da açıklamalarda bulundu.

Başkan Yardımcımız Mehmet Cibara, şu ifadeleri kullandı:

“Ben tabii ki çok memnunum. Biz ilk çalıştayımızı 6 Kasım 2022’de yaptığımızda bunun üçte biri kadar katılım olmamıştı. Özellikle bu armaya gönül vermiş, bu formayı teriyle ıslatmış eski sporcularımız, bu işte çalışan teknik ekipler, altyapı ve A takımları hepsi buradalar. Hem konuşulan konular hem de eleştiri veya öneriler çok değerli. Böyle bir katılım olduğu için çok mutluyum.”