2 Kasım 2023 Perşembe 15:24

Galatasaray Voleybol Takımlarımızın ulaşım sponsoru Tunç Holding oldu

Galatasaray Voleybol Takımlarımızın ulaşım sponsoru Tunç Holding oldu

Kulübümüz, Tunç Holding A.Ş. ile yeni bir iş birliğine imza attı. Galatasaray Daikin Kadın Voleybol ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımlarımızın ulaşım sponsoru Tunç Holding oldu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan ve oyuncularımız ile teknik ekibimizin katıldığı törende takım otobüsümüz teslim edildi.

Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara ve takım kaptanlarımız, Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan’a forma takdim etti.

Teslim töreninin ardından Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan, takım kaptanlarımız Bihter Dumanoğlu Yarkın ve Burak Güngör Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, şu ifadeleri kullandı:

“Her lansmanda belirttiğim gibi sponsorların bizim için hayati önemi var. Böyle gönülden Galatasaraylı, hiçbir şey beklemeden ne zaman ne istesek yanımızda olan Dinçer Azaphan gibi kişilerin de tüm sponsor ailesine bir örnek teşkil ettiğini düşünüyorum. Bugün burada, yarın başka bir yerde yanımızda olan Dinçer Azaphan’a huzurlarınızda teşekkür ediyorum.”

Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan ise “Hepimize hayırlı olsun. Her zaman kulübümüzün yanındayız. Galatasaray Spor Kulübü’nün sadece futbol olmadığını her zaman dile getiriyorum. Burada kadın erkek voleybolcularımızla bir aradayız. Özellikle Sayın Mehmet Cibara’ya çok teşekkür ediyorum. İlgilendi, çok koşturuyor sağ olsun. Kadın ve erkek voleybol takımlarımıza destek veriyor. Ben de şahsım olarak her zaman yanlarındayım, yanlarında olmaya da devam edeceğim.” şeklinde konuştu.

Bihter Dumanoğlu Yarkın, “Çok teşekkür ederiz. Dinçer Bey’e ve Tunç Holding’e. Her zaman yanımızdalar. Desteklerini hep hissediyoruz.” dedi.

Burak Güngör de “Tunç Holding ve Dinçer Azaphan her zaman katkılarını, desteklerini eksik etmediler. Her zaman büyük bir aile olduğumuzu bize kanıtladılar. Bunun bir örneğine daha burada şahit olduk. Bir kez daha teşekkür ediyoruz sizlerin huzurunda.” ifadelerini kullandı.