12 Şubat 2020 Çarşamba 18:35

“Her şey daha iyi olacak”

“Her şey daha iyi olacak”

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın Vestel Venus Sultanlar Ligi 16. haftasında Eczacıbaşı Vitra’ya 3-2 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Takım Kaptanımız Gizem Karadayı ve genç oyuncumuz Elifsu Eriçek mücadeleyi Galatasaray Televizyonu’na değerlendirdi.

Açıklamalar şu şekilde:

GİZEM KARADAYI

“Aslında çok güzel başladık maça. İlk set 20-20’ye gelene kadar her şey yolundaydı. 20. sayıdan sonra çok hata yaptık ilk set gitti. O morale ikinci set hiçbir şey oynayamadık. Değişikliklerimiz oldu, dışarıdan giren oyuncularımız çok güzel katkıda bulundu. Havanın değişmesiyle geriden gelip mükemmel bir mücadele verdik ve maçı 2-2’ye getirdik. Son set bu kadar önde giderken Eczacıbaşı gibi iyi bir takımlara karşı basit hata yaparsanız buradan geri dönüşü yok. Biz yine 10. sayıdan sonra basit hataların kurbanı olduk. Bu artık son zamanlarda çok oldu ama umarım buna bir çözüm buluruz. Takımımızı tebrik ediyorum son topa kadar ettik. Eczacıbaşı’nı da tebrik ediyorum. Bir tebrik de Elifsu’ya. Böyle maçlarda dışarıdan gelip oynaması çok zordur. Genç arkadaşımız elinden gelen her şeyi yaptı. Gelen taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah her şey daha iyi olacak.”

ELİFSU ERİÇEK

“Maça çok iyi başladık. İlk set yakın sayılarla bitti. İkinci set düşüş yaşadık. Ataman hoca maç öncesi bana hazır olmam gerektiğini söylemişti. Kötü gittiği anda beni aldı. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Ablalarımı da tebrik ederim çok iyi mücadele ettiler.”