2 Aralık 2023 Cumartesi 14:13

Tunç Holding, Kadın Voleybol Takımımızın forma sırt sponsoru oldu

Tunç Holding, Kadın Voleybol Takımımızın forma sırt sponsoru oldu

Kulübümüz, ülke sporunda uzun süredir yaptığı iş birliklerini büyüterek sürdüren enerji ve akaryakıt piyasasının önde gelen markalarından Tunç Holding A.Ş. ile yeni bir anlaşmaya imza attı.

Galatasaray Park Voleybol Salonu’nda gerçekleşen sponsorluk anlaşmasına Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan ve Takımımız katıldı.

Sponsorluk anlaşmasının ardından Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan, kaptan Bihter Dumanoğlu Yarkın ve İlkin Aydın, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, “Özellikle yarın oynayacağımız Beşiktaş maçından önce Dinçer Bey’in bu jestinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizim için çok önemli bir maç. İnşallah yarın da güzel bir sonuçla bitecek. Yarın onlarla beraberiz. Taraftar yasağı olmasına rağmen taraftarlarımız da kalbiyle takımımızın yanında. Tekrar bu jestinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan ise şöyle konuştu:

“Evet artık alıştık hemen hemen her hafta sağ olsun Mehmet Cibara başkanımın desteği ve katkılarıyla biz de çorbada tuzumuz olsun istiyoruz. Her zaman kadın voleybol takımımızın yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz. Beşiktaş derbisi de var. İnşallah sırt logomuz uğurlu gelir. Her zaman Galatasaray logosunun yanındayız. Buradan tüm voleybolseverlere, voleybolu destekleyenlere sesleniyorum, kızlarımızı yalnız bırakmasınlar, onları desteklesinler.”

Kaptan Bihter Dumanoğlu Yarkın da “Dinçer Bey, her zaman bizim yanımızda. Desteklerini hiç esirgemiyor bizden. Çok teşekkür ediyorum sponsorluk için de. Derbi maçı öncesi çok güzel bir jest oldu bizim için.” şeklinde konuştu.

İlkin Aydın ise “Öncelikle bugünkü jestiniz için çok teşekkür ederiz. Aynı zamanda kulübümüzün ve takımımızın yanında oldukları için, destekleri için de çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.