15 Ağustos 2018 Çarşamba 15:16

GSStore'dan Okula Dönüş Kampanyası

GSStore'dan Okula Dönüş Kampanyası

Yaz tatili bitiyor, okul dönemi başlıyor! Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasına az bir süre kala Yavru Aslanlar, “Okula Dönüş” dönemine özel kampanya ile buluşuyor.

15 Ağustos - 15 Eylül tarihleri arasında GSStore.org ve GSStore mağazalarından okul ürünlerinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapıp “Okula Dönüş” kampanyasına katılan taraftarlarımız, çocuklarına unutulmaz deneyimler yaşama fırsatı sunuyor.

Taraftarlarımız 1 Ekim Pazartesi günü gerçekleşecek çekiliş ile aşağıdaki hediyelerden birini kazanma imkanına sahip olacak.

-5 adet imzalı Metin Oktay Çocuk Forması

-3 Yavru Aslana futbol takımımızın Türk Telekom Stadyumu’nda oynayacağı bir müsabakada maç seremonisine katılma fırsatı ve mücadeleyi Çocuk Tribünü’nde izleme şansı (Çocuğu ile beraber gelecek olan ebeveynin de bilet masrafı karşılanacaktır. Ebeveynler ve 6 yaş üzeri çocuklar için Passolig gerekmektedir, seronomiye katılacak çocukların yaş aralığı: 6-9 yaştır.)

-5 Yavru Aslana ebeveyniyle beraber futbol takımımızın yapacağı bir antrenmanı izleme fırsatı. (Tesislere ulaşım katılımcılar tarafından karşılanacaktır.)

KAMPANYAYA NASIL KATILIRIM?

15 Ağustos - 15 Eylül tarihleri arasında GSStore.org ve GSStore mağazalarından okul ürünlerinden tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan taraftarlarımızın alışveriş sonrası www.haydiaslanlarokula.com internet adresindeki kayıt formunu “ad-soyad, adres, telefon, fiş/fatura no ve tarih” bilgileriyle birlikte doldurmaları çekilişe katılmaları için yeterli olacaktır.

NOT: Çekiliş 1 Ekim Pazartesi günü saat 11.00’de Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 3 Ekim Çarşamba günü www.haydiaslanlarokula.com internet sitesinde duyurulacaktır.