Beyoğlu Hasnun Galip Binası

Beyoğlu Hasnun Galip Binası

Ananevi kulüp merkezimiz,Beyoğlu, Hasnun Galip Sokak'ta bulunmaktadır.

2004 yılına kadar kulüp merkezimiz olarak işlev gören ve"Hasnun Galip Binası"olarak anılan binamız, bugün kulübün Stadyum'dan sorumlu bölümlerine ve Sicil Kurulu'na hizmet vermektedir.

Mecidiyeköy binasına taşınmanın ardından, binanın giriş katı, kulüp üyelerine hizmet eden lokal olarak kullanılmaktadır.

2. katta Voleybol Şubesi İdari İşleri, Divan Kurulu Üyeleri odası, 3. katta ise özellikle voleybolcularımızın antrenman yaptığı spor salonu bulunmaktadır.

Kulübümüzde profesyonel kadrolaşmanın ilk adımları Genel Sekreterlik fonksiyonunun 1996'da yürürlüğe girmesiyle başlamış ve Hukuk Müşavirliği, Finansman ve Mali Kontrol, İnsan Kaynakları, Basın Yayın Halkla İlişkiler, Ticari Faaliyetler birimleri ve İcra Komitesi'nin kurulmasıyla devam etmiştir.

Bu çerçeve içinde organizasyon şemaları ve yönetmeliklerin yürürlüğe konulması, bilgisayar sistemlerinin yenilenmesi gerçekleştirilmiştir.

Şirket kurmak için tüzük maddelerinde değişiklikler yapılmış ve yıllık resmi Taraftar Dernekleri toplantıları düzenlenmeye başlanmış, ilk Fan Kulübü kurulmuştur. Yerli ve yabancı kuruluşlara isim haklarımızın kiralanmasında yeni düzenlenmelere geçilmiştir.

Ulaşım Bilgileri
Galatasaray Spor Kulübü
Hasnun Galip Sok. No: 7/9
Beyoğlu - İstanbul

Tel: 0212 249 48 60 - 0212 292 19 05
Fax: 0212 249 38 90