Yelken Başarılar

Yelken Başarılar

Galatasaray Yelken Şubesi 1996 Yılı Başarıları
1996 Finn Gençler Türkiye Üçüncülüğü
1996 Finn Avrupa Yedincisi

Galatasaray Yelken Şubesi 1997 Yılı Başarıları
1997 Finn Sınıfı Balkan şampiyonası Üçüncüsü

Galatasaray Yelken Şubesi 1998 Yılı Başarıları
1998 Finn Türkiye Şampiyonası Birincisi
1998 Laser Radial İstanbul Şampiyonası İkincisi
1998 Laser Radial Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1998 Laser Radial Türkiye Şampiyonası Birincisi
1998 Laser Radial Balkan Şampiyonası İkincisi
1998 Laser Radial Balkan Şampiyonası İkincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 1. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 3. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 4. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Kupası 5. ayak Birincisi
1998 Laser Radial Avrupa Şampiyonası Genel Birincisi
1998 Laser Radial Donanma Kupası Birincisi
1998 Mistral Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1998 Mistral Balkan Şampiyonası İkincisi
1998 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi
1998 Mistral Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
1998 Mistral İstanbul Şampiyonası İkincisi
1998 Mistral Balkan Şampiyonası (Genç) Üçüncüsü

Galatasaray Yelken Şubesi 1999 Yılı Başarıları
1999 Finn İstanbul Şampiyonası İkincisi
1999 Laser Radial İstanbul Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Radial Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1999 Laser Radial Türkiye Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Radial Avrupa Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Standart İstanbul Şampiyonası Birincisi
1999 Laser Standart Marmara Grup Birinciliği Birincisi
1999 Laser Standart Türkiye Şampiyonası Birincisi
1999 Mistral Balkan Şampiyonası Birincisi
1999 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi

Galatasaray Yelken Şubesi 2000 Yılı Başarıları
2000 -Optimist Uluslararası GAP Kupası Birincisi
2000 Laser Radial İstanbul Şampiyonası Birincisi
2000 Laser Radial Avrupa Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral İstanbul Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral 2000 Olimpiyatları Otuzbirincisi
2000 Mistral Türkiye Gençler Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral Türkiye Gençler Şampiyonası İkincisi
2000 Mistral Gençler İstanbul Şampiyonası Birincisi
2000 Mistral Gençler İstanbul Şampiyonası İkincisi
2000 1 M sınıfı İstanbul Şampiyonası İkincisi
2000 1 M sınıfı Türkiye Şampiyonası İkincisi

Galatasaray Yelken Şubesi 2001 Yılı Başarıları
2001 Finn İstanbul Şampiyonası Birincisi
2001 Finn Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Finn İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Laser Radial İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Laser Radial Türkiye Şampiyonası Birincisi
2001 Laser Radial Dünya Şampiyonası Dördüncüsü
2001 Laser Standart Türkiye Şampiyonası İkincisi
2001 Laser Standart Federasyon Kupası Birincisi
2001 Mistral İstanbul Şampiyonası Birincisi
2001 Mistral Türkiye Şampiyonası Birincisi
2001 Mistral Akdeniz Oyunları Dördüncüsü
2001 Mistral İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Mistral Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
2001 Mistral Gençler İstanbul Şampiyonası Birincisi
2001 Mistral Türkiye Gençler Şampiyonası Birincisi
2001 1 M İstanbul Şampiyonası İkincisi
2001 1 M Türkiye Şampiyonası İkincisi
2001 1 M İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2001 1 M Türkiye Şampiyonası Birincisi

Galatasaray Yelken Şubesi 2002 Yılı Başarıları
2002 Finn İstanbul Şampiyonası Üçüncüsü
2002 Türkiye Şampiyonası İkincisi
2002 Türkiye Şampiyonası Birincisi

Galatasaray Yelken Şubesi 2008 Yılı Başarıları
2008 Laser Standart Federasyon Kupası İkincisi

Galatasaray Yelken Şubesi 2010 Yılı Başarıları
2010 RSX Türkiye Şampiyonası Gençler İkincisi
2010 RSX Türkiye Şampiyonası Gençler Üçüncüsü
2010 RSX Türkiye Şampiyonası Gençler Dördüncüsü
2010 Laser Radial Bayan Türkiye Üçüncüsü
2010 Laser Radial Balkan Şampiyonası İkincisi
2010 RSX Balkan Şampiyonası İkincisi

Galatasaray Yelken Şubesi 2011 Yılı Başarıları
2011 RSX Türkiye Şampiyonası Genel Birincisi
2011 RSX Türkiye Şampiyonası Bayan Birincisi
2011 Pirat Türkiye Şampiyonası Birincisi
2011 Techno 293 Hollanda Şampiyonası Gençler Bayan İkincisi
2011 420 Türkiye Şampiyonası İkincisi
2011 Optimist Balkan Şampiyonası İkincisi
2011 RSX Türkiye Şampiyonası Gençler Üçüncüsü
2011 Techno 293 Türkiye Bayan Üçüncüsü
2011 Laser radıal Türkiye Şampiyonası Üçüncüsü
2011 Laser Radıal Bayan Türkiye Üçüncüsü
2011 Optimist Türkiye Şampiyonası Yedincisi
2011 Federasyon Kupası Laser Genel Birincisi
2011 Laser Radial Federasyon kupası Birincisi
2011 RSX Federasyon Kupası Genel Birincisi
2011 RSX 8.5 Federasyon Kupası Genel Birincisi
2011 Techno 293 U17 Federasyon Kupası İkincisi
2011 RSX Federasyon Kupası Genel üçüncüsü
2011Techno 293 U15 Federasyon Kupası Üçüncüsü

Galatasaray Yelken Şubesi 2012 Yılı Başarıları
2012 RSX sınıfı Balkan Şampiyonası 1.
2012 420 sınıfı Balkan Şampiyonası 3.
2012 420 sınıfı Avrupa Şampiyonası 12.
2012 Pirat sınıfı Pirat Ligi 1.
2012 Laser 4.7 Junıor Türkiye Şampiyonası 1.
2012 Optimist Türkiye Şampiyonası 2.
2012 RSX sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 420 sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 Pirat sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı Türkiye Şampiyonası 2.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı Bayan Türkiye Şampiyonası 3.
2012 Laser 4.7 junıor sınıfı Federasyon Kupası 1.
2012 Optimist sınıfı Bölge Kupası Şampiyonası 1.
2012 Optimist sınıfı Bölge Kupası Şampiyonası 3.
2012 Laser 4.7 sınıfı Bölge Kupası Şampiyonası 3.
2012 RSX sınıfı İstanbul Şampiyonası 1.
2012 Pirat sınıfı İstanbul Şampiyonası 1.
2012 420 sınıfı İstanbul Şampiyonası 2.
2012 Optimist sınıfı İstanbul Şampiyonası 2.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı İstanbul Şampiyonası 3.
2012 Techno 293 U-15 sınıfı Bayan İstanbul Şampiyonası 3

Galatasaray Yelken Şubesi 2013 Yılı Başarıları
Türkiye Şampiyonası 420 Genel 1. Deniz Bağcı - Kaan Tuna
Türkiye Şampiyonası 470 Genel 1. Tora Sebahattin Kutoğlu - Abdullah Bağlıca
Türkiye Şampiyonası 470 Genç 1. Tora Sebahattin Kutoğlu - Abdullah Bağlıca
Türkiye Şampiyonası Techno 293 U 13 Erkek 1. Efe Yiğit Öztemel
Türkiye Şampiyonası Techno 293 U 13 Kız 1. Naile Laçin Felek
Türkiye Şampiyonası Techno 293 U 15 Erkek 1. Arda Faka
Türkiye Şampiyonası Techno 293 U 17 Erkek 1. Onur Cavit Biriz
Türkiye Şampiyonası Pirat 1. Çağlan Kuruner - Caner Özkan
Türkiye Şampiyonası IOM 1. Ahmet Vefik Ulus
Türkiye Şampiyonası Laser Radyal Bayan 2. Ecem Güzel
Türkiye Şampiyonası Techno 293 U 13 Kız 2. Buğda Giritlioğlu
Türkiye Şampiyonası Techno 293 U 15 Kız 2. Derin Günenç
Türkiye Şampiyonası Laser Standart 3. Güney Can Kaptan
Türkiye Şampiyonası Laser 4,7 Genel 3.Niyazi Hasan Bulut
Türkiye Şampiyonası Laser 4,7 Genç 3. Niyazi Hasan Bulut
Türkiye Şampiyonası Laser 4,7 Bayan 3. Cemre Celayir
Türkiye Şampiyonası Laser Radial Genç 3. Ecem Güzel
Türkiye Şampiyonası Optimist Tk 3. Haluk Çalın Can Pehlivan Can Dilikoğlu Orhan Doğukan Aras Sarp Kanat Yetginer
46. Balkan Şampiyonası Laser Radial Bayan 2. Ecem Guzel
46. Balkan Şampiyonası 470 Genel 2. Tora Kutoğlu - Abdullah Bağlıca
İstanbul Şampiyonası IOM 1. Ahmet Vefik Vulus
İstanbul Şampiyonası IOM 2. Sami Efegil
İstanbul Şampiyonası IOM 3. Orkun Anaoğul
İstanbul Şampiyonası Windsurf Techno 293 U-13 1. Efe Yiğit Öztemel
İstanbul Şampiyonası Windsurf Techno 293 U-15 1. Efe Ayhan
İstanbul Şampiyonası Windsurf Techno U-15 2. Arda Faka
İstanbul Şampiyonası Windsurf Techno U-17 1. Onur Cavit Biriz
İstanbul Şampiyonası Pirat 1. Çağlan Kuruner - Caner Özkan

Galatasaray Yelken Şubesi 2014 Yılı Başarıları
Alp Alpagut Laser Radial Master Dünya Üçüncüsü
Ecem Güzel  Dünya Şampiyonası Laser Radial U21 Bayan 6.
Ecem Güzel  47. Balkan Şampiyonası Laser Radial Bayan Şampiyonu
Güneycan Kaptan Athens Eurolymp Saılıng Week Laser Standart Şampiyonu
Ecem Güzel Athens Eurolymp Sailing Week Laser Radial İkinciliği
Tora Kutoğlu - Abdullah Bağlıca Split Olympic Sailing Week 470 İkinciliği
Deniz Çınar - Ateş Çınar 470 Sınıfı Türkiye Şampiyonu
Onur Cavit Biriz RSX Gençler Türkiye Şampiyonu
Efe Ayhan Techno 293 U-17 Türkiye Şampiyonu
Derin Günenç Techno 293 U-17 Bayanlar Türkiye Şampiyonu
Laçin Felek Techno 293 U-15 Bayanlar Türkiye Şampiyonu
Tora Kutoğlu - Abdullah Bağlıca 470 Sınıfı Gençler Türkiye İkincisi
Onur Cavit Biriz RSX Türkiye İkincisi
Haluk Çalın - Alp Güçer 420 Sınıfı Türkiye İkincisi
Haluk Çalın-Alp Güçer Gençler 420 Sınıfı Türkiye İkincisi
Ecem Güzel Laser Radial Bayan Türkiye İkincisi
Ahmet Vefik Ulus RC one meter Türkiye İkincisi
Çağlan Kuruner - Caner Özkan  Pirat Türkiye İkincisi
Derin Günenç Techno 293 U-17 Türkiye İkincisi
Efe Yiğit Öztemel Techno 293 U-15 Türkiye İkincisi
Yağmur Eryaşar Techno 293 Bayanlar Türkiye İkincisi
Tora Kutoğlu - Abdullah Bağlıca 470 Türkiye Üçüncüsü
Buda Giritlioğlu Techno 293 U-15 Bayanlar Türkiye Üçüncüsü
Jeremy Berke Zalma Techno 293 U-13 Türkiye Üçüncüsü
Ecem Güzel Laser Radial Genel Türkiye Üçüncüsü
Güneycan Kaptan Laser Standart Türkiye Üçüncüsü
Mehmet DuranDinç Laser Radial Gençler Türkiye Üçüncüsü
Ece Asya İkizler International Optimist Sailing Week İkincisi
Berke Burhan Gündüz International Optimist Sailing Week Junior Üçüncüsü
Vefik Ulus International RC Cup Üçüncüsü

Galatasaray Yelken Şubesi 2015 Yılı Başarıları
470 Sınıfı Genel Deniz ÇINAR - Ateş ÇINAR Türkiye Şampiyonu 
Rsx Gençler Özgürcan DOĞAN Türkiye Şampiyonu
Rsx Açık Gençler Özgürcan DOĞAN Türkiye Şampiyonu
Techno U 13 Kerim GİRİTLİOĞLU Türkiye Şampiyonu
Teckno U 15 Jeremy Berke ZALMA Türkiye Şampiyonu
Techno U 17 Bayan Laçin FELEK Türkiye Şampiyonu
Laser Radial Gençler Mehmet Duran DİNÇ Türkiye Şampiyonu
Pirat Genel Çağlan KURUNER - Caner ÖZKAN Türkiye Şampiyonu
470 Gençler Tora KUTOĞLU - Kaan TUNA Türkiye İkincisi
420 Genel Haluk CALIN- Alp GÜÇER Türkiye İkincisi
Laser Radial Bayan Ecem GÜZEL Türkiye İkincisi
Rsx Genel Onur Cavit BİRİZ Türkiye İkincisi
Rsx Gençler Arda FAKA Türkiye İkincisi
Rsx Açık Gençler Arda FAKA Türkiye İkincisi
Techno U 17 Bayan Yağmur ERYAŞAR Türkiye İkincisi
Laser Radial Genel Mehmet Duran DİNÇ Türkiye Üçüncüsü
470 Sınıfı Genel Tora KUTOĞLU- Kaan TUNA Türkiye Üçüncüsü
Rsx Açık Gençler Efe AYHAN Türkiye Üçüncüsü
Rsx Gençler Efe AYHAN Türkiye Üçüncüsü
Techno U 17 Genel Laçin FELEK Türkiye Üçüncüsü
Techno 293 U15 Buğda GİRİTLİOĞLU Athena Eurolymp Week Bayan İkincisi
Laser 4.7 Niyazi Hasan BULUT Laser Europa Cup Beşincisi
Optimist Sinan Emre SAYGILI Burja Cup Slovenya Üçüncüsü
Optimist Junıor Sinan Emre SAYGILI 2. III International Optimist Sailing Week
Optımıst Bayan Ece Asya İKİZLER 3. III. Internatıonal Optimist Sailing Week
Optımıst Berke Burhan GÜNDÜZ 3. International Grapes Optimist Race


Galatasaray Yelken Şubesi 2016 Yılı Başarıları     
Ateş - Deniz Çınar: 470 Sınıfı 2016 Rio Olimpiyatları
Onur Cavit Biriz: RSX Sınıfı 2016 Rio Olimpiyatları
Ecem Güzel: Laser Radial Bayan Balkan Şampiyonluğu
Deniz - Ateş Çınar: 470 Sınıfı Genel Türkiye Şampiyonluğu
Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Gençler Türkiye Şampiyonluğu
Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Gençler Sınıfı Türkiye Şampiyonluğu
Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Genel Türkiye İkinciliği
Ecem Güzel: Laser Radial Bayan Sınıfı Türkiye İkinciliği
Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Genel Sınıfı Türkiye Üçüncülüğü
Ali Fuat Yuvalı: Laser Standart Gençler Sınıfı Türkiye Üçüncülüğü
Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Genel Türkiye Üçüncülüğü
Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Gençler Türkiye Üçüncülüğü
Sinan Emre Saygılı: Optimist Junior Sınıfı Türkiye Üçüncülüğü
Ecem Güzel: Laser Radial Bayan Sınıfı Eurocup İkinciliği
Ece Asya İkizler: Laser 4.7 U16 Sınıfı Europa Cup İkinciliği
Ece Asya İkizler: Laser 4.7 U18 Sınıfı Europa Cup Üçüncülüğü
Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Sınıfı Europa Cup Üçüncülüğü
Berke Burhan Gündüz: Optimist Sınıfı Regatta Port Bourgas Şampiyonu
Ateş - Deniz Çınar: 470 Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu
Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Genel Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu
Onur Cavit Biriz: RSX Genel Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu
Özgürcan Doğan: RSX Gençler Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu
Derin Günenç: RSX Genç Bayan Sınıfı Federasyon Kupası Şampiyonluğu
Arda Faka: RSX Gençler Sınıfı Federasyon Kupası İkinciliği
Naile Laçin Felek: Techno 293 U17 Bayan Sınıfı Federasyon Kupası İkinciliği
Buğda Giritlioğlu: Techno 293 U17 Bayan Federasyon Kupası İkinciliği
Ali Fuat Yuvalı: Laser Radial Gençler Federasyon Kupası İkinciliği
Melisa Olcay: Optimist Bayan Junior Sınıfı Federasyon Kupası İkinciliği
Anıl Çetin: Laser Radial Genel Federasyon Kupası İkinciliği
Jeremy Berke Zalma: Techno 293 U17 Sınıfı Federasyon Kupası Üçüncülüğü
Kerim Giritlioğlu: Techno 293 U15 Federasyon Kupası Üçüncülüğü
Efe Ayhan :RSX Gençler Federasyon Kupası Üçüncülüğü
Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Gençler Sınıfı Federasyon Kupası Üçüncülüğü
Özgürcan Doğan: RSX Sınıfı Genel Federasyon Kupası Üçüncülüğü
Ateş - Deniz Çınar: 470 Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu
Jeremy Berke Zalma: Techno 293  U17 Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu
Naile Laçin Felek: Techno 293 U17 Bayan Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu
Özgürcan Doğan: RSX Genç Erkek Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu
Özgürcan Doğan: RSX Genel Sınıfı Yarıyıl Kupası Şampiyonluğu
Kerim Giritlioğlu: Techno 293 U13 Sınıfı Yarıyıl Kupası İkinciliği
Arda Faka: RSX Genel Sınıfı Yarıyıl Kupası İkinciliği
Arda Faka: RSX Genç Erkek Sınıfı Yarıyıl Kupası İkinciliği
Ece Asya İkizler: Laser 4.7 Bayan Yarıyıl Kupası İkinciliği
Ece Asya İkizler: Laser 4.7 Bayan Junior Yarıyıl Kupası İkinciliği
Su Yağmur Eryaşar: Techno 293 U17 Bayan Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü
Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Gençler Yarıyıl Kupası İkinciliği
Mehmet Duran Dinç: Laser Standart Gençler Yarıyıl Kupası İkinciliği
Tora Kutoğlu - Bora Kütük: 470 Sınıfı Genel Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü
Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Genel Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü
Haluk Çalın - Alp Güçer: 420 Sınıfı Gençler Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü
Melisa Olcay: Optimist Bayan Junior Sınıfı Yarıyıl Kupası Üçüncülüğü
Ece Asya İkizler: Laser 4.7 Bayan İstanbul Şampiyonluğu
Ali Zorbey Pekiner: Laser 4.7 Genel İstanbul Şampiyonası İkinciliği
Berke Burhan Gündüz: Optimist Genel Sınıfı İstanbul Şampiyonası İkinciliği
Melisa Olcay: Optimist Bayan Junior Sınıfı İstanbul Şampiyonası İkinciliği
Ateş Varol: Optimist Junior Sınıfı İstanbul Şampiyonası Üçüncülüğü 

Galatasaray Yelken Şubesi 2017 Yılı Başarıları  

Ece Asya İkizler: Avrupa Şampiyonası Laser 4.7 U16 3. 
Ece Asya İkizler: Athens Eurolymp Week Laser 4.7 Kız 2. 
Ecem Güzel: Kieler Woche Laser Radial Bayan 2. 
Ece Asya İkizler: Türkiye Şampiyonası Laser 4.7 Junior 1. 
Onur Cavit Biriz: Türkiye Şampiyonası RS:X Erkek 1. 
Derin Günenç: Türkiye Şampiyonası RS:X Genç Bayan 1. 
Tora S. Kutoğlu - Sezai Bora Kütük: Türkiye Şampiyonası 470 Genel 1. 
Ece Asya İkizler: Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Laser 4.7 Junior 1. 
Onur Cavit Biriz: Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası RS:X Erkek 1. 
Derin Günenç: Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası RS:X Bayan 1. 
Ece Asya İkizler: Kış Kupası Laser 4.7 Junior 1. 
Onur Cavit Biriz: Kış Kupası RS:X Erkek 1. 
Derin Günenç: Kış Kupası RS:X Genç Bayan 1. 
Kerim S. Giritlioğlu: Kış Kupası Techno 293 U15 1. 
Tora S. Kutoğlu - Sezai Bora Kütük: Kış Kupası 470 Genel 1. 
Ece Asya İkizler: Atatürk Kupası Laser 4.7 Kız 1. 
Ece Asya İkizler: Atatürk Kupası Laser 4.7 Junior 1. 
Ecem Güzel: Atatürk Kupası Laser Radial Genel 1. 
Ecem Güzel: Atatürk Kupası Laser Radial Bayan 1. 
Mehmet Duran Dinç: Atatürk Kupası Laser Standart Genel 1. 
Mehmet Duran Dinç: Atatürk Kupası Laser Standart Genç 1. 
Onur Cavit Biriz: Atatürk Kupası RS:X 1. 
Özgür Can Doğan: Türkiye Şampiyonası RS:X Erkek 2. 
Derin Günenç: Türkiye Şampiyonası RS:X Kadın 2. 
Mehmet Duran Dinç: Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Laser Standart Genel 2. 
Tora S. Kutoğlu – Sezai Bora Kütük: Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası 470 Genel 2. 
Ece Asya İkizler: Kış Kupası Laser 4.7 Kız 2. 
Berkan Gedik: Kış Kupası Laser 4.7 Junior 2. 
Ecem Güzel: Kış Kupası Laser Radial Bayan 2. 
Mehmet Duran Dinç: Kış Kupası Laser Standart Genç 2. 
Özgür Can Doğan: Kış Kupası RS:X Erkek 2. 
Derin Günenç: Kış Kupası RS:X Bayan 2. 
Mehmet Duran Dinç: Türkiye Şampiyonası Laser Standart Genel 3. 
Jeremy Berke Zalma: Türkiye Şampiyonası Techno 293 U17 Genel 3. 
Kerim S. Giritlioğlu: Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası Techno 293 U17 3. 
Ecem Güzel: Kış Kupası Laser Radial Genel 3. 
Mehmet Duran Dinç: Kış Kupası Laser Standart Genel 3. 
Ali Fuat Yuvalı: Kış Kupası Laser Standart Genç 3. 
Can Dilikoğlu: Atatürk Kupası Laser Radial Genç 3. 
Jeremy Berke Zalma: Atatürk Kupası Techno 293 U17 3. 
Can Dilikoğlu: Türkiye Şampiyonası Laser 4.7 Genel 4. 
Berkan Gedik: Türkiye Şampiyonası Laser 4.7 Junior 4. 
Can Dilikoğlu: Gençlik ve Spor Bakanlığı Laser 4.7 Genel 4. 
Can Dilikoğlu: Kış Kupası Laser 4.7 Genel 5. 
Ece Asya İkizler: Atatürk Kupası Laser 4.7 Genel

Galatasaray Yelken Şubesi 2018 Yılı Başarıları
Ece Asya İkizler Laser 4.7 Avrupa Şampiyonası Avrupa Altıncısı 
Ali Poyraz Özdemir MYK Sporturist Kupası Yelken Yarışları Optimist Junior Genel 1.
Görkem Arda Koçak MYK Sporturist Kupası Yelken Yarışları Optimist Junior Genel 2.
Irmak Süvari MYK Sporturist Kupası Yelken Yarışları Optimist Junior Genel 3.
Irmak Süvari MYK Sporturist Kupası Yelken Yarışları Optimist Junıor Kızlar 1.
Mehmet Duran Dinç MYK Sporturist Kupası Yelken Yarışları Laser Standart 1.
Ali Zorbey Pekiner MYK Sporturist Kupası Yelken Yarışları Laser Standart 2.
Emre Emiroğlu MYK Sporturist Kupası Yelken Yarışları Laser 4.7 Junior 3.
Ecem Güzel 2018 Laser Radial Avrupa Şampiyonası Onuncusu
Ecem Güzel Türkiye Yelken Şampiyonası Laser Radial Genel Türkiye Şampiyonu
Ecem Güzel Türkiye Yelken Şampiyonası Laser Radial Bayanlar Türkiye Şampiyonu
Ece Asya İkizler Türkiye Yelken Şampiyonası Laser 4.7 Türkiye Şampiyonu
Can Dilikoğlu Türkiye Yelken Şampiyonası Laser Radial Gençler 4.
Can Dilikoğlu Türkiye Yelken Şampiyonası Laser Radial Genel 6.
Ali Zorbey Pekinel Türkiye Yelken Şampiyonası Laser Radial 10.
Ali Poyraz Özdemir Türkiye Yelken Şampiyonası Optimist Junior 8.
Ege Erdemli Türkiye Yelken Şampiyonası Optimist Junior 10.
Onur Cavit Biriz Türkiye Şampiyonası Rüzgar Sörfü RSX Sınıfı Türkiye Şampiyonu 
Ece Asya İkizler İstanbul İl Birinciliği Laser 4.7 Kızlar 1.
Ece Asya İkizler İstanbul İl Birinciliği Laser 4.7 Genel 5.
Can Dilikoğlu İstanbul İl Birinciliği Laser Radial Gençler 3.
Can Dilikoğlu İstanbul İl Birinciliği Laser Radial Genel 3.
Ece Asya İkizler Deniz Ticaret Odası Kupası Laser 4.7 Kızlar 1.
Ece Asya İkizler Deniz Ticaret Odası Kupası Laser 4.7 Genel 5.
Can Dilikoğlu Deniz Ticaret Odası Kupası Laser Radial Gençler 1.
Can Dilikoğlu Deniz Ticaret Odası Kupası Laser Radial Genel 1.
Berkan Gedik Deniz Ticaret Odası Kupası Laser Radial Genel 3.
Berkan Gedik Deniz Ticaret Odası Kupası Laser Radial 3.
Ece Asya İkizler Kartal Belediye Başkanlığı Kupası Laser 4.7 Kızlar 2.
Arda Görkem Koçak Türk Telekom Prime Kupası Yelken Yarışları Optimist Junior 1.
Ege Erdemli Türk Telekom Prime Kupası Yelken Yarışları Optimist Junior 3.
Ali Poyraz Özdemir Türk Telekom Prime Kupası Yelken Yarışları Optimist Junior 5.
Irmak Suvari Türk Telekom Prime Kupası Yelken Yarışları Junior Kızlar 3.
Sinan Emre Saygılı Türk Telekom Prime Kupası Yelken Yarışları Optimist Sınıfı Genel 2.
Ateş Varol Türk Telekom Prime Kupası Yelken Yarışları Optimist Sınıfı Genel 3.