Yelken Takım Kadrosu

Yelken Takım Kadrosu

YELKEN ŞUBESİ SPORCULAR

Optimist A Takımı

  1. Can ERDEN
  2. Akın HAMMAŞ
  3. Nil GÖNEN
  4. Azra MERGEN
  5. Kuzey VAROL
  6. Efe ÖZGENÇ
  7. Irmak SÜVARİ
  8. Deniz SÜVARİ
  9. Can Matias GEÇER
  10. Ali Poyraz ÖZDEMİR
  11. Ege ARBAK
  12. Ege ERDEMLİ
  13. Görkem Arda KOÇAK
  14. Ateş VAROL

Optimist B Takımı

  1. Elif TERECE
  2. Oğuz NUR
  3. Ömer ÇELEPÖVEN
  4. Melis PEHLİVAN
  5. Ali Kemal ACER
  6. Mina DÜNDAR

Optimist C Takımı

  1. Alp Hikmet GÖNEN
  2. Ahmet Yankı UZUNÖZ
  3. Eymen PEHLİVAN
  4. Hakkı Mehmet DÜNDAR
  5. Gizem AYDIN
  6. İrem ARKUN
  7. Eren Kaan ERENDEMİR
  8. Güner SÜMER

Laser 4,7 Takımı

  1. Efe Buğra SÖNMEZ
  2. Sinan Emre SAYGILI

Laser Radial Takımı

  1. Ecem GÜZEL
  2. Umut EYRİPARMAK
  3. Ali Zorbey PEKİNER

Laser Standart Takımı

  1. Umut Efe ALPKOÇAK

Windsurf A Takımı

  1. Efe TAYLAN
  2. Mustafa Kemal AKALIN
  3. Kerim Sahir GİRİTLİOĞLU
  4. Jeremy Berke ZALMA
  5. Onur Cavit BİRİZ

Windsurf B Takımı

  1. Leo Murat KLUZNICK
  2. Rüzgar Baran FAS
  3. Deniz Demir BINAROĞLU
  4. Ela DEMİR
  5. Can GÖKTEPE
  6. Deniz BİRCAN
  7. Ada ÇELİK

Windsurf C Takımı

  1. Alp ÖZER
  2. Mila TOMBULOĞLU
  3. Hugo Can GODFROID
  4. Erda ASHILAN
  5. Viktoria Derin KAYA
  6. Kaihang ASHILAN
  7. Deniz İYİBİLİR
  8. Kerem Deniz SARIGÜL
  9. Rengin ILGAR
  10. Yasemin KÖLEMENOĞLU
  11. Sadık Peker TULUMCU

Formula Kite Takımı

  1. Derin ATAKAN
  2. Sezai Bora KÜTÜK

420 Takımı

  1. Lütfi ÇELEPÖVEN
  2. Cem TAYLAN
  3. Ayda TEKİN
  4. Nazlı ERDEN

470 Takımı

  1. Ece Asya İKİZLER
  2. Dario Deniz ERGÜN
  3. Defne DANİŞMEND
  4. Efe TULÇALI

Pirat Takımı

  1. Çağlan KURUNER
  2. İlhan Bedii ATASAGUN

IOM Takımı

  1. Emin Sami EFEGİL
  2. Ahmet Orkun ANAOĞUL

Olympic Mixed Offshore

  1. Onur TOK
  2. Müge TOK

Yetişkin Sporcular

  1. Alp GÜÇER
  2. Mehmet Duran DİNÇ
  3. Tora Sebahattin KUTOĞLU
  4. Deniz YILMAZ
  5. İsmail UZUNLAR
  6. Sinan SÜMER
  7. Ahmet Hakan GÖNEY
  8. Fabrizio CASARETTO
  9. Arif GÜRDENLİ
  10. Aslan Kaan İŞ
  11. Sabri Ata NARİN