8 Ekim 2018 Pazartesi 16:19

ASUS Wolfteam Ligi Kırmızı sezonda 2. hafta tamamlandı

ASUS Wolfteam Ligi Kırmızı sezonda 2. hafta tamamlandı

Kırmızı sezonun ilk haftasına 2’de 2 yaparak başlayan Wolfteam takımımız, ligin 2. haftasında çıktığı mücadelelerden 1 galibiyet ve 1 beraberlik ile ayrılarak haftayı 4 puanla kapattı. Alınan bu sonuçların ardından puanını 10’a çıkaran ekibimiz, ligin zirvesini 1907 Fenerbahçe ile paylaştı.

6 Ekim Cumartesi günü HWA Gaming ile karşılaşan oyuncularımız, Şehir ve Gaziantep Kalesi haritalarında oynanan iki mücadeleden de zaferle ayrılarak seriyi 2-0 kazanmayı başardı. Daha önce HWA Gaming ile gerçekleşen üç mücadeleden 1 beraberlik ve 2 mağlubiyetle ayrılan takımımız, kazandığı zaferle Mavi sezondan kalan bu istatistiğe de son verdi.

7 Ekim Pazar günü gerçekleşen mücadelede ise Galatasaray Wolfteam, Galakticos ile 1-1 berabere kaldı. Depo haritasında takımımıza karşı üstünlük kuran rakibimiz bu haritadan galip ayrıldı. Serinin 2. maçı Şehir Meydanı haritasında oynanırken, beraber çok iyi hareket eden ekibimiz rakibini yenerek seriye eşitliği getirdi. Ayrıca Galakticos serisinin 2. haritasında yedek oyuncumuz Özgür ‘’R1DAHZ’’ Doğukan, Galatasaray formasıyla ilk maçına çıktı.