5 Ekim 2018 Cuma 15:33

ASUS Wolfteam Ligi Kırmızı Sezon'da 2. haftaya doğru

ASUS Wolfteam Ligi Kırmızı Sezon'da 2. haftaya doğru

ASUS Wolfteam Kırmızı Sezon’a fırtına gibi başlayan Galatasaray Wolfteam, 2. hafta mücadeleleri için sahne almaya hazırlanıyor.

HWA Gaming ile Cumartesi 21.00’de, Galakticos ile Pazar 19.00’da karşılaşacak takımımızın maçları youtube.com/JoygameWolfteam kanalından canlı yayınlanacak.

İlk haftada çıktığı iki mücadeleden de galibiyetle ayrılan Galatasaray Wolfteam takımı, ilk günde karşılaştığı rakibi ICE Esports’u ve ligin ikinci gününde karşılaştığı CREW Esports’u 2-0’lık sonuçlarla yenerek 6 puanı hanesine yazdırmayı başarmıştı. 2. haftanın açılış maçında ise geçen senenin finalisti HWA Gaming ile karşılaşacak takımımız, geçen sene oynadıkları iki mücadeleden bir beraberlik ve bir mağlubiyet ile ayrılmıştı. HWA Gaming ise ilk haftada çıktığı iki mücadeleden de mağlubiyetle ayrılarak puanla tanışamadı. İkinci günde rakibimiz olacak Galakticos ise çıktığı iki mücadeleden bir galibiyet ve bir mağlubiyetle ayrılarak ilk haftayı üç puanla kapattı. Galakticos ilk günde HWA Gaming’e karşı galip gelirken, Team Turquality’e mağlup oldu.

Zorlu mücadeleler öncesinde açıklamalar yapan oyuncularımız Emir ‘’TheRebel’’ Karaduran ve Batuhan ‘’Albert’’ Uçar şu ifadelerde bulundu:

Emir ‘’TheRebel’’ Karaduran: Lige 2 galibiyetle başladığımız için mutluyuz ama çok daha iyi olmak zorundayız. Yaptığımız hataların farkındayız, her gün daha çok çalışıyoruz. Tek bir hedefimiz var o da bu uzun periyodun sonunda şampiyon olmak.

Batuhan ‘’Albert’’ Uçar: Geçtiğimiz sezon HWA Gaming’e karşı istediğimiz sonuçları alamamıştık, bu sezon bu eksikliği de gidermek istiyoruz. Tüm antrenmanlarımız çok verimli geçiyor. Takım içi güvenimiz ve uyumumuz çok iyi. Elimizden gelenin çok daha fazlasını vereceğiz.