19 Aralık 2018 Çarşamba 23:47

ASUS Wolfteam Ligi Yarı Final | Galatasaray – HWA Gaming

ASUS Wolfteam Ligi Yarı Final | Galatasaray – HWA Gaming

ASUS Wolfteam Türkiye Ligi yarı finalinde sahne Galatasaray’ımızın. Kırmızı Sezon lig aşamasının bitmesiyle birlikte başlayan play-offlara yarı finalden başlamaya hak kazanan Galatasaray Espor Wolfteam takımımız, 20 Aralık Perşembe günü saat 20.00’de HWA Gaming ile karşı karşıya gelecek. Mücadele www.youtube.com/user/JoygameWolfteam adresinden canlı yayınlanacak.

ASUS Wolfteam Ligi Kırmızı Sezon Lig Aşaması’nı çıktığı 14 mücadelede aldığı 9 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet ile tamamlayan Galatasaray Wolfteam takımımız, 30 puan toplamayı başarmıştı. Lig aşamasını ikinci sırada bitiren ekibimiz yarı final mücadelesinde ligi üçüncü sırada bitiren HWA Gaming ile karşı karşıya gelecek. Lig aşaması boyunca birçok alanda zirvede bulunan takımımız, en çok galibiyet ve en çok skor alan takım konumunda bulunuyor. 

Wolfteam takımımız rakibi ile 4 tanesi lig aşaması 1 tanesi de yarı final mücadelesi olmak üzere şu zamana kadar 5 kez karşı karşıya geldi. Ekibimiz bu mücadelelerden 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet ile ayrıldı. Geçtiğimiz Mavi Sezon’da da yarı finalde HWA Gaming ile karşılaşan Galatasaray Wolfteam Takımımız, aldığı talihsiz sonuç ile turnuvaya yarı finalde elenerek veda etmişti. Bu sefer Kırmızı Sezon yarı finalinde karşılaşacağımız rakibimiz karşısında takımımızda tek hedef galibiyet.