18 Aralık 2018 Salı 17:15

Galatasaray Espor Mobil Espor Oyuncusu | Gökhan Yıldırım

Galatasaray Espor Mobil Espor Oyuncusu | Gökhan Yıldırım

Espordaki yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu yatırımlar çerçevesinde kulübümüz ilk profesyonel mobil Espor takımını kurdu ve Güney Kore’de düzenlenecek Paramanya Dünya Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu olarak ülkemizi temsil edecek olan Gökhan Yıldırım’ı transfer etti.

Mobil espor oyuncumuz Gökhan Yıldırım, Türkiye şampiyonu olarak ülkemizi Güney Kore’de düzenlenecek olan Paramanya Dünya şampiyonasında temsil edecek. Turnuva 22-23 Aralık 2018 tarihlerinde Seul GIGA Arena’da düzenlenecek. Oyuncumuz Gökhan Yıldırım’ın rakipleri ise Güney Kore, Tayvan, Tayland, Endonezya ve Suudi Arabistan’dan katılan oyuncular olacak.

Turnuva öncesinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nu ziyaret eden ve Türkiye şampiyonu olarak kazandığı kupayı müzemize veren mobil espor oyuncumuz Gökhan Yıldırım, aynı zamanda şu açıklamalarda bulundu:

Çocukluğumdan beri aşığı olduğum kulübe hizmet verecek olmak son derece onur ve gurur verici. Burada bulunmak, Galatasaray’ın bir parçası olmak tarifi imkansız bir duygu. En büyük hedefim Güney Kore’de düzenlenecek olan dünya şampiyonasında ülkemizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek. Dünya Şampiyonası’nda da başarılı olarak kupalarla dolu müzemize bir kupa daha armağan etmek istiyorum.