13 Mart 2020 Cuma 11:45

Basketbol maçlarımızda bilet ücreti iadeleri hakkında

Basketbol maçlarımızda bilet ücreti iadeleri hakkında

Spor müsabakalarının nisan ayının sonuna kadar seyircisiz oynanmasına yönelik alınan karar neticesinde, 14 Mart Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray Doğa Sigorta - Pınar Karşıyaka ve Galatasaray - Fenerbahçe Öznur Kablo basketbol maçları için bilet alan taraftarlarımıza bilet ücretleri iade edilecektir.

Pınar Karşıyaka veya Fenerbahçe Öznur Kablo karşılaşmaları bilet iade işleminizin gerçekleştirilebilmesi için;  

Biletlerinizi teslim aldıysanız, herhangi bir Biletix Perakende Satış Noktasına teslim etmeniz gerekmektedir. Biletix’e teslim edilmeyen biletler için geri ödeme yapılamamaktadır.

Biletinizi henüz teslim almadıysanız ya da biletinizi, Dijital Bilet seçeneği ile ve Kredi Kartı ile satın aldıysanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilet tutarının iadesi, işlemde kullandığınız kredi kartınıza 10 iş günü içinde otomatik olarak iade edilecektir.

*Banka hesap kartı ile yapılan işlemlerde, banka kartına geri ödeme yapılamamaktadır. İadenizin yapılabilmesi için IBAN numarası, banka adı ve hesap sahibi ad -soyad bilgilerini 0850 755 55 55 numaralı Biletix Çağrı Merkezimize veya web sitemizdeki yardım sayfalarından form doldurarak müşteri hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz.