30 Mayıs 2023 Salı 20:14

Türk Telekom galibiyetinin ardından açıklamalar

Türk Telekom galibiyetinin ardından açıklamalar

Galatasaray Nef, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçında Türk Telekom’u konuk etti. Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanan maçı takımımız 86-71 kazanarak seride 1-1’i yakaladı ve tur şansını son maça taşıdı.

Koç Zvezdan Mitrovic, “Bugün herkes maçtan zevk aldı. Özellikle ikinci yarıda savunmamız çok iyiydi. Turu son maça taşıdığımız için hepimiz gerçekten çok mutluyuz. Üçüncü periyotta çok agresif ve sert bir maç oynadık. Geçiş hücumlarında kolay sayılar bulduk. İyi savunma, iyi hücumu da getirdi. Kazanmak istiyoruz. Oyuncularımızın hepsi motive durumda. Basketbol izleyicileri için enteresan bir maç izleyecekler. Şimdiden bunu söyleyebilirim.” diye konuştu.

“ANKARA’YA KAZANMAYA GİDECEĞİZ”

Kaptan Göksenin Köksal, “Bunu kimse unutmasın biz Galatasarayız. Bu ruh bizde başka Avrupa’nın en büyük camiası biziz. Bunu Türk Telekom da iyi bilsin. Erden hocanın önderliğinde güzel bir sezonu geride bıraktılar. Ne olursa olsun oraya kazanmaya gideceğiz. Onları her zaman tebrik ediyoruz. Biz de bir tebriği hak ediyoruz. Bugün hem bizim hem camiamız için önemli bir gün. İnşallah futbolda şampiyon olacağız. O moralle Ankara’ya kazanmaya gideceğiz. Kimse bunu unutmasın.” ifadelerini kullandı. 

Sadık Emir Kabaca, “Takıma elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. Bizi bazı takımlar sezon içinde hafife aldı. Galatasaray’ın asla hafife alınmayacak bir takım olduğunu gösterdik. Play-off’taki en tehlikeli takım biziz. Kaçıncı sıradan girdiğimizin önemş yok. Bunu herkese kanıtladık. Ankara’da kazanıp yarı finale çıkmak istiyoruz.” dedi.