10 Ocak 2019 Perşembe 22:33

İdman raporu | 10 Ocak Perşembe

İdman raporu | 10 Ocak Perşembe

Galatasaray Futbol Takımı, 2018-2019 sezonu ikinci yarı hazırlıkları kapsamında Sueno Hotels Golf Belek’teki kamp çalışmalarını bugün yaptığı çift antrenmanla tamamladı.

Takımımız, sabah yapılan çalışmada sprint antrenmanı gerçekleştirdi.

Günün akşamüstü yapılan ikinci idmanına ise dinamik ısınmayla başlandı. Daha sonra beşe iki dar alan oyunu oynandı. Ana bölümde hedefli dar alan oyunları üzerinde durulurken son bölümde taktiksel formda dayanıklılık çalışma gerçekleştirildi.
Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Takımımıza bugün katılan yeni transferimiz Emre Taşdemir, günü düz koşuyla geçirdi.

Akşam antrenmanının ardından, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü için takımımız tarafından hazırlanan pasta teknik direktörümüz Fatih Terim, oyuncularımız ve kamp çalışmaları boyunca takımımızı takip eden muhabirler ile birlikte kesildi. Daha sonra teknik heyetimiz, muhabirlerle bir kamp klasiği olarak maç yaptı. Teknik heyetimiz, karşılaşmadan 14-4’lük skorla galip ayrıldı.

Antalya’daki çalışmalarını tamamlayan Galatasaray, yarın saat 11.00’de sponsorumuz Türk Hava Yolları’na ait özel bir uçuşla Almanya’nın Leipzig kentine hareket edecek. 
Takımımız, 2018-2019 sezonu ikinci yarı hazırlıkları kapsamında Bundesliga ekiplerinden RB Leipzig ile karşılaşacak. Red Bull Arena’daki mücadele, 12 Ocak Cumartesi günü saat 17.00’de (yerel saatle 15.00) başlayacak.