22 Şubat 2018 Perşembe 18:34

İdman raporu | 22 Şubat Perşembe

İdman raporu | 22 Şubat Perşembe

Galatasaray Futbol Takımı, Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 23. haftasında Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla tamamladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda teknik direktörümüz Fatih Terim yönetiminde gerçekleşen antrenmana dinamik ısınmayla başlandı.

Daha sonra koordinasyon ve sürat çalışmaları yapıldı. Devam eden bölümde gruplar hâlinde beşe iki dar alan oyunu oynandı. Ana bölümde ise sınırlı alanda taktik çalışma gerçekleştirildi.

Antrenman, rejenerasyon koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı. Dünkü antrenmanın ilk bölümünde takımla çalışan Fernando Reges, bu akşam antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalarda yer aldı.

Jason Denayer, tedavisinin ardından kendisi için hazırlanan özel program dâhilinde fizyoterapistler eşliğinde sahada koşu yaptı.

İki gün önce sol diz iç menisküs ameliyatı olan Cedric Carrasso, salon çalışmalarına başladı.

Galatasaray Futbol Takımı, bu çalışmanın ardından yarın akşam saat 20.00’de Türk Telekom Stadı’nda oynanacak maç için Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girdi.