5 Şubat 2023 Pazar 21:34

Kerem Aktürkoğlu: "Geriye düştük ama yılmadık"

Kerem Aktürkoğlu: "Geriye düştük ama yılmadık"

Futbolcumuz Kerem Aktürkoğlu, Spor Toto Süper Lig’de 2-1 galip geldiğimiz Trabzonspor maçının ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmede bulundu.

Kerem Aktürkoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

Muslera talihsiz bir sakatlık yaşadı. Durumu MR çekildikten sonra belli olacak. Umarız ciddi bir şeyi yoktur. Galibiyet biraz arka planda kaldı. Muslera her futbolcu gibi bizim için çok değerli. Kaptanımız. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur ve yanımızda olur.” 

“Çok güzel bir galibiyet oldu. Geriye düştük ama bu bizi yıldırmadı. Dönebileceğimizi biliyorduk. Bu maçı çevireceğimizi biliyorduk. Taraftarımız harikaydı. Bu soğuk havada bizi 90 dakika boyunca desteklediler. Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz.” 

“MAÇIN DÖNECEĞİNİN FARKINDAYDIK”

“Böyle bir şekilde maça başlamak kimse istemez. Moral bozucu olabiliyor ama buradan kalkabilmek önemli. Bizim için en büyük faktörlerden birisi ne olursa olsun sahada vazgeçmiyoruz. Maçı çevireceğimize inanıyoruz. Bugün de aynısı oldu. Arkadaşlarımızla konuşup birbirimizi motive ettiğimiz anda  bu maçın döneceğinin farkındaydık. Hepimiz için çok güzel bir galibiyet oldu.”