1 Şubat 2021 Pazartesi 13:21

Medipol Başakşehir maçımızı hakem Arda Kardeşler yönetecek

Medipol Başakşehir maçımızı hakem Arda Kardeşler yönetecek

Süper Lig’in 23. haftasında oynayacağımız Medipol Başakşehir Futbol Kulübü mücadelesini hakem Arda Kardeşler’in yöneteceği açıklandı.

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü maçımızı hakem Arda Kardeşler yönetecek
Süper Lig’in 23. haftasında oynayacağımız Medipol Başakşehir Futbol Kulübü mücadelesini hakem Arda Kardeşler’in yöneteceği açıklandı. Kardeşler’in yardımcılıklarını Ali Saygın Ögel ve Serkan Olguncan yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Emre Malok olacak.

Bursa bölgesi hakemi olan Arda Kardeşler, Süper Lig’de 62 maç yönetti. Bu maçların 39’unu ev sahibi takımlar, 13’ünü ise deplasman takımları kazandı. 10 maç ise beraberlikle noktalandı. Kardeşler, mücadelelerde 243 sarı kart ve 14 kırmızı kart gösterdi. 

Kardeşler, kariyerinde maç başına 4,27 sarı kart ve 0,26 kırmızı kart ortalamalarına sahip bulunuyor. 
Galatasaray’ın 7 maçında hakem olarak görev alan Arda Kardeşler, takımımıza 14 sarı kart, 1 kırmızı kart gösterdi. Rakip takım oyuncularına ise 13 sarı kart ile 1 kırmızı kart çıktı. Arda Kardeşler’in yönettiği 7 maçta Galatasaray 4 galibiyet, 2 beraberlik alırken 1 mağlubiyet yaşadı. 

Arda Kardeşler, en son takımımızın 5 Ocak 2021’de Süper Lig’de sezonun ilk yarısında oynadığı Konyaspor maçında görev aldı. Takımımız bu maçta sahadan 4-3’lük mağlubiyetle ayrıldı.

Kardeşler’in yönettiği 5 Medipol Başakşehir maçında ise İstanbul ekibi 1 galibiyet, 4 beraberlik ile sahadan ayrıldı. Arda Kardeşler, Medipol Başakşehir’in bir maçını ligde son olarak 28 Kasım 2020 tarihinde yönetti. Müsabaka 3-3’lük eşitlikle noktalandı.