12 Ekim 2021 Salı 19:48

Oğulcan Çağlayan: “Eksiklerimizi gidermemiz için verimli bir dönem oldu”

Oğulcan Çağlayan: “Eksiklerimizi gidermemiz için verimli bir dönem oldu”

Galatasaray, milli takım arasını değerlendirmek amacıyla düzenlenen hazırlık maçında TFF 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor ile karşı karşıya geldi. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oynanan mücadele 3-3 beraberlikle sonuçlandı.

Maçın ardından futbolcumuz Oğulcan Çağlayan, Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde taraftarlarımızla birlikte şölen havasında hazırlık maçları yaptıklarını ifade eden oyuncumuz, hatalardan ders çıkararak toplayacakları puanlarla ligde ve Avrupa’da başarılı sonuçlar elde etmeyi arzuladıklarını dile getirdi.

Oğulcan’ın maç sonu açıklamaları şu şekilde:

“Bugün milli takım arasındaki ikinci maçımızı oynadık. Tabii ki her şey istediğimiz gibi gitmedi. Galatasaray her maça kazanmak için çıkar. Sonuçta burada daha az süre alan oyuncu grubu sahaya çıktı. Bizim de eksiklerimizi gidermemiz yolunda verimli bir dönem oldu. Doğruları ve yanlışları önümüzde koyup ligde ve Avrupa Ligi’nde takım arkadaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz."

"HATA YAPMAYACAĞIZ"

“Taraftarlarımız burada inanılmaz atmosfer yarattı. Çok harika bir duygu. Onların da desteğini arkamıza almak ve burada maç atmosferi gibi bir hava olması bizim ve onlar için şölen havası yarattı.” 

“Bundan sonra hata yapmayacağız ve maçlarda istediğimiz sonuçları alarak ligde üst sıraya tırmanıp orada kalmaya çalışacağız.”