23 Kasım 2022 Çarşamba 12:21

Rayo Vallecano ve Villarreal CF maçı biletleri satışta!

Rayo Vallecano ve Villarreal CF maçı biletleri satışta!

Futbol Takımımız, Kulüpler Birliği Vakfı ve La Liga arasında düzenlenen dostluk turnuvası kapsamında; 3 Aralık Cumartesi saat 16.00’da Rayo Vallecano ve 6 Aralık Salı saat 20.00’de Villarreal CF takımları ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. Maçın biletlerini, 24 Kasım 2022 Perşembe günü saat 16.00’dan itibaren passo.com.tr adresi, passolig kartı sahibi olan tüm taraftarlarımız satın alabileceklerdir.

2022 - 2023 Futbol Sezonu Loca Sahipleri;

Turnuva maçlarını ücretsiz olarak izleyebilirler. Maça katılım gösterecek Loca Sahiplerimiz maçlardan bir gün öncesine kadar vipbox@galatasaray.org mail adresine bilgi vermelerini rica ederiz.

2022 - 2023 Futbol Sezonu Kombine ve Vip Koltuk sahipleri;

Mevcut kombine yerlerini bu maçlık satın almak için, passo.com.tr ’de üye girişi yaptıktan sonra, rezervasyonlarım sekmesinden, 23 Kasım saat 11.00 - 24 Kasım saat 11.00 tarihleri arasında ödeme adımında Kredi kartı veya Passolig ile ödeme yaparak biletinizi satın alabilirsiniz.

Rayo Vallecano maçı biletleri içinTIKLAYINIZ!

Villarreal CF maçı biletleri için TIKLAYINIZ!

24 Kasım Perşembe günü saat 14.00’te GS Bonus ve GS Mobile sahipleri, 25 Kasım Cuma Saat 11.00’den itibaren tüm passolig kartlılar ve passo.com üyeliği olanlar bilet satın alabilirler.

Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

Stat otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stat otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.

Nef Stadyumu, Aslanlı Yol gişeleri haftanın her günü 09.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi No: 444 1905

Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.

0-6 yaş ücretsizdir.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.