18 Eylül 2019 Çarşamba 23:19

“Üç puan almak için şanslar yakaladık”

“Üç puan almak için şanslar yakaladık”

Futbol Takımımızın, Şampiyonlar Ligi A Grubu birinci haftasında Club Brugge deplasmanında aldığı 0-0’lık beraberliğin ardından oyuncumuz Radamel Falcao, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Radamel Falcao şunları söyledi:

“Kapalı bir maçtı. Elimizden geldiği kadar oyun anlayışımızı sahaya yansıtmaya çalıştık. Önde basıp, pozisyonlara girmek istiyorduk. Girdiğimiz pozisyonlar da oldu. Üç puan almak için şanslar yakaladık ama Şampiyonlar Ligi’nde oynadığımız her maç çok önemli. Deplasmanda oynadığımız bir maçta 1 puan almak da kötü bir sonuç değil.

Çok büyük ve önemli takımlarla oynayacağız. Biz de çok büyük bir takımız. Önümüzdeki iki maçı kendi sahamızda taraftarımızın önünde oynayacağız. Onların desteğini arkamıza alarak oynayacağız. O zamana kadar iyi şekilde çalışarak hazır hale gelmemiz gerekiyor. Her geçen gün daha da iyiye gideceğiz. Bu iki maçta alabileceğimiz en fazla puanı almak istiyoruz.

Transfer döneminin sonunda takıma birçok yeni oyuncu katıldı, ben de onlardan biriyim. O yüzden birbirimize alışmamız zaman alıyor. Her geçen gün, her geçen maç daha iyiye gidiyor. Ben de fizik olarak kendimi daha iyi hissediyorum, önümüzdeki maçlarda da daha iyi hissedeceğim.”