18 Eylül 2019 Çarşamba 23:02

“Zor bir deplasmanda oynadık”

“Zor bir deplasmanda oynadık”

Futbol Takımımızın, Şampiyonlar Ligi A Grubu birinci haftasında Club Brugge deplasmanında aldığı 0-0’lık beraberliğin ardından kalecimiz Fernando Muslera, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fernando Muslera şunları söyledi:

“Bir futbolcunun oynayabileceği en iyi turnuvada oynuyoruz. Zor maçlar oluyor, zor rakiplere karşı oynuyoruz. Bugün de zor bir maça çıktık. Şampiyonlar Ligi’nde her zaman toplayabildiğiniz maksimum puanı toplamanız gerekiyor. Burada sonuçta deplasmanda oynadık. İyi bir takıma karşı zor bir deplasmanda oynadık. Böyle bir ortamda bir puan gayet iyidir. Girdiğimiz şanslar vardı ama ne yazık ki değerlendiremedik. Az önce de dediğim gibi Şampiyonlar Ligi’nde bir puan gayet iyi.

Bir sonraki maçımızı evimizde oynayacağız. Kendi taraftarımız önünde kendi evimizde oynayacağız. Kendi sahamızda çok baskılı ve farklı bir oyun oynuyoruz. Taraftarımızla beraber sahada bir kişi fazlaymışız gibi oluyor. Bir sonraki maçta iç saha avantajımızı mutlaka kullanmamız gerekiyor. Seyircimiz önünde maksimum performansımıza ulaşarak en iyi sonucu almak istiyoruz.”