11 Şubat 2019 Pazartesi 11:52

SL Benfica Maçı Medya Programı

SL Benfica Maçı Medya Programı

Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu ilk ayağında Portekiz temsilcisi Sport Lisboa e Benfica ile oynayacağı maçın medya programı belli oldu.

Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde 14 Şubat Perşembe akşamı gerçekleşecek olan mücadele öncesi konuk ekip, 12 Şubat Salı akşamı saat 22.40’ta İstanbul Atatürk Havalimanı’na inecek.

Karşılaşmadan bir gün önce her iki takımın basın toplantıları ve antrenmanları olacak.

Galatasaray, maç öncesindeki son antrenmanını 13 Şubat Çarşamba günü saat 16.00’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık olarak gerçekleştirecek.

Teknik direktörümüz Fatih Terim’in bir oyuncumuz ile birlikte katılacağı basın toplantısı ise Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi’nde saat 15.30’da başlayacak.

Konuk ekip SL Benfica’nın maç öncesi son antrenmanı, 13 Şubat Çarşamba günü saat 18.00’de Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde ilk 15 dakikası medya mensuplarına açık olarak yapılacak.

SL Benfica Teknik Direktörü ve bir oyuncusu ise saat 19.30’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Medya Merkezi’nde düzenlenecek basın toplantısına katılacak.

Galatasaray ile SL Benfica arasındaki karşılaşmanın medya programı şu şekilde: