12 Şubat 2020 Çarşamba 13:12

Yeni Malatyaspor maçı biletleri satışta

Yeni Malatyaspor maçı biletleri satışta

Süper Lig Cemil Usta Sezonu 22. hafta mücadelesinde Galatasaray Futbol Takımımızın, Btc Turk Yeni Malatyaspor ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıktı.

Futbol takımımız Süper Lig Cemil Usta sezonu 22. Hafta maçında, 16 Şubat Pazar 2020 saat 19:00’da Btc Turk Yeni Malatyaspor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir. 

Maçın biletleri 12 Şubat Çarşamba günü, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı  passolig çağrı merkezinden satışa sunuldu.

VİP TRİBÜNDE ÇİFTLERE ÖZEL YÜZDE 50 İNDİRİM

Süper Lig Cemil Usta Sezonu'nda 16 Şubat Pazar Günü, Ali Sami Yeni Spor Kompleksi Türk Telekom Stadı'nda oynayacağımız Yeni Malatyaspor maçında kalbi sarı-kırmızıyla atan çiftlere müjdemiz var.

Bu maçta VİP tribünden bilet alan çiftlere % 50 indirim uygulanacaktır. %50 indirimli bilet alan taraftarlarımız bir başkasına bilet hakkını devredemeyecek. Çiftlere özel % 50 indirimli VİP bilet satışı TT Stadyumu Aslanlıyol ve VİP kombine ofisinden yapılacak.

Futbol takımımız Süper Lig  sezonu Cemil Usta sezonu 22. Hafta maçında, 16 Şubat 2020 Pazar günü saat 19:00’da BTC Türk Yeni Malatyaspor takımı ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda karşı karşıya gelecektir.

Maçın biletleri 13 Şubat 2020 Perşembe günü, Aslanlıyol gişeleri, aktif satış noktaları, passo.com.tr ve 0850 724 33 44 numaralı  passolig çağrı merkezinden satışa sunulacaktır.

Bilet satışları, 12 Çarşamba günü saat 14:00’da GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine öncelikli olup, 13 Perşembe günü saat 11:00’da sadece GS Logolu passolig kartlarına 15 Şubat Cumartesi  günü saat 19:00’dan sonra Btc Turk Yeni Malatyaspor kartı dışında tüm passolig kartlara satış yapılacaktır.

Tüm kategoriler yemeksizdir. İsteyen taraftarlarımız ekstra ücret ödeyerek yiyecek-içecek satın alabilirler.

Stad otoparkımız yalnızca sezonluk otopark kartı satın alan kombine sahiplerinin kullanımına açıktır. Bilet alan taraftarlarımız için, maçlık stad otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.

Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.

Türk Telekom Stadyumu  Aslanlı yol gişeleri haftanın her günü 09:00 - 18:00 arası hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi no: 444 1905

Size en yakın aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı olması zorunludur.

Passolig kartı olan taraftarlarımız, passolig çağrı merkezinden bilet alımı ve transferini gerçekleştirebilirler.

Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

0-6 yaş ücretsizdir.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

BİLET SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN