1 Aralık 2003 Pazartesi 23:42

Galatasaray Dergisi 17. Sayı İçeriği

Galatasaray Dergisi 17. Sayı İçeriği

#32 FLORIN BRATU
Transfer döneminin son günü takımımıza katılan genç forvet Florin Bratu'yu yakından tanımak istiyorsanız sayfalarımıza buyurun. Bratu'nun hayatındaki iki önemli imzanın hikayesi..

#38 SARI KIRMIZI ÖYKÜLER
Siz de Galatasaray'ın renklerinden dolayı dünyada aynı renkleri taşıyan takımlara sempati duyanlardan mısınız? Sizler için dünyada sarı kırmızı renkleri taşıyan futbol takımlarını ve hikayelerini yazdık.

#42 GS STORE YILBAŞI ÖZEL
Yeni bir yılı bitirirken sevdiklerinize, yakınlarınıza hediye vererek unutulmadıklarını göstermek ister misiniz? Peki Galatasaray Store'un özel olarak hazırladığı yılbaşı ürünlerine ne dersiniz?

#46 KEMAL ONAR
Eski yöneticilerimizden, Divan Kurulu Üyesi Kemal Onar, hazırlamış olduğu 10 bin sayfalık Galatasaray Tarihi belgeselini, tüzük değişikliğini ve Federasyon'la yürüttüğü çalışmaları anlattı..

#54 BİR DERBİNİN ANATOMİSİ
Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan basketbol maçlarının heyecanına yürek dayanır mı? Son saniyede gelen zaferin perde arkası...

#52 SPOR TOTO'DAN SANAL BAHİSE
Dünyada ve Türkiye'de 1960'lı yıllardan bugüne çok şey değişti. Müzik, sinema, kıyafetler değişirken zenginlik hayalleri de bu değişimden nasibini aldı. 1960'lardan 2000'lere, Spor Toto'dan Sanal Bahise...

#58 TARAFTAR FORUMU
Galatasaray tarihinin belki de en büyük eleştiri bombardımanını yaşarken acaba Galatasaray'a gönül verenler ne düşünüyor? Teybimizi taraftarlara uzattık. Söz sırası onlarda...

#64 COŞKUN ÖZARI
Hocaların Hocası sıfatı her şeyi anlatmıyor mu? Galatasaray Lisesi mezunu, Galatasaray formasını uzun yıllar giymiş, Galatasaray'ı ve Milli Takımı çalıştırmış olan Coşkun Özarı, geçen sayıda başladığımız "Galatasaray'ı Yazanlar" dizimizin konuğu oldu.

#72 "ÖLÜMÜNE"
Galatasaray'ı karşılıksız sevmenin ne demek olduğunu, her maçta tribünlerde olan Ölümüne grubu anlattı, biz de sayfalarımıza taşıdık.

#76 GALATASARAY OTELİ
Futbolcularımızın önemli maçlardan önce kampa girdiklerinde nasıl bir odada kaldıklarını, neler yaptıklarını merak ediyor musunuz? Florya tesislerimizdeki Galatasaray Oteli kapılarını dergimize açtı.

#78 GAZİ BÜSTÜ KUPASI
Araştırmacı yazarımız Adnan Işık, 1929 yılının gazete arşivlerinden yola çıkarak Gazi Büstü Kupası'nın ayrıntılı hikayesini siz okurlarımız için yazdı.

#85 MAÇ GÜNÜ
Kasım ayındaki tüm maçlar, soyunma odası fotoğrafları, yorumlar ve maçların hikayeleri alıştığınız formatta maç günü sayfalarımızda... Yine poster niyetine kullanabileceğiniz, tam sayfalık özel fotoğraflarımızla birlikte...

#126 SPİKERLER-2
Dizimizin ilk bölümünü Eylül sayımızda yayınlamıştık. Sırada Halit Kıvanç ve Orhan Ayhan ile genç kuşağın başarılı sunucusu Cem Yılmaz var.

#132 1994-1995 ŞAMPİYONLUĞUMUZ
Mehmet Ali Gökaçtı, arşivlerin tozlu koridorlarından yazıyor. Üçüncü yıldıza giden yolda bu sefer 11. şampiyonluğumuz var.

#134 BEYKOZLU CİMBOM AMCA
Beykoz'da yaşayanların yıllardır Cimbom diye tanıdıkları, hayatı Galatasaray ve sarı kırmızı renkler olan Mehmet Deniz, bizlere Galatasaray ile dolu olan yüreğini ve arşivini açtı.

HER SAYIDA

#8 YAKIN PLAN
Fotoğraflara sabitlenen "an"lar.

#14 YÖNETİMDEN
Özhan Canaydın Galatasaray'ın Kasım ayı gündemini değerlendiriyor.

#16 FLORYA'DAN
Teknik Direktörümüz Fatih Terim, taraftarlarımıza sesleniyor.

#18 HABERLER
Kulüpten, Florya'dan, şubelerden, yurtdışından haberler, izlenimler, olaylar ve söyleşiler...

#30 KÜKREYEN GÜNLÜK
Bombalarla tatsızlaşan günlerimizde yüzümüze tebessüm verecek nefis bir "Tribünce" lügatı...

#70 SARI-KIRMIZI
Bu ay sarı-kırmızı kareler bölümümüz sizlerden gelen fotoğraflarla yine rengarenk!..

#122 MEKAN
Mekan bölümünde bu sayıdaki konuğumuz, Olimpiyat Stadyumu'nda, VIP salonunda taraftarlarımıza hizmet veren Köşebaşı oldu.

#124 DÜNYADAN
Dünyadan futbol haberleri vermeye devam ediyoruz.

#138 TARİHTEN SAYFALAR
Galatasaray'ın her biri şanlı zaferlerle, kahramanlarla ve birbirinden ilginç olaylarla dolu tarihinden sayfalar.

#140 BULMACA
Bu sayıdan itibaren bulmaca sayfalarımızda hediyeler sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken bulmacayı hemen çözmek ve çıkan şifreyi bize mail atan ilk 5 okurumuzdan biri olmak.