21 Mayıs 2008 Çarşamba 11:28

Galatasaray Dergisi 68. Sayı İçeriği

Galatasaray Dergisi 68. Sayı İçeriği

Galatasaray Dergisi'nin yeni sayısı, 17. şampiyonluğumuzun ardından 23 Mayıs Cuma gününden itibaren raflardaki yerini aldı.

Galatasaray Dergisi, her zaman olduğu gibi, Şampiyonluk Özel Sayısı'nda, okurlarına muhteşem bir 17. Şampiyonluk Posteri hazırladı. Galatasaray futbolcularından oluşan muhteşem poster için evinizdeki, iş yerinizdeki duvarlarınızı şimdiden hazırlayın.

Galatasaray Dergisi, bu sayısında ayrıca Galatasaray Store'un Ürün Tanıtım Posteri'ni de okurlarına ulaştırıyor.

Galatasaray Dergisi'nin 212 sayfalık Şampiyonluk Özel Sayısı'nda 17. şampiyonluğumuza giden bütün süreç ayrıntılarıyla, istatistiklerle inceleniyor. Şampiyonluğa giden 34 haftalık yolculuğun anlatıldığı özel bölümde, 2007-08 sezonunun dönüm noktaları da tek tek anlatılıyor.

10 Mayıs günü ve sonrasında yaşanan büyük şampiyonluk coşkusu da Özel Bir Foto Albüm bölümünde sergileniyor. Bu bölümde, sadece Galatasaray Dergisi foto muhabirinin girebildiği soyunma odalarından çok özel fotoğrafları da bulabileceksiniz.

Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'le yapılan geniş söyleşi de Galatasaray Dergisi'nin 68. sayısında yer alıyor. Transferlerden altyapıya, scouting'den Florya'da yaşanan en özel anlara kadar birçok merak edilen, bu söyleşide aydınlığa kavuşuyor.

17. şampiyonluğun teknik ekibiyle yapılan söyleşileri de Galatasaray Dergisi'nde bulabileceksiniz. Cevat Güler, Burak Dilmen ve Nezih Ali Boloğlu, okurlarımıza sadece son 6 haftayı değil, bütün sezonu değerlendirdi.

Derginin bu sayısında ilginç bir araştırma da bulunuyor. Astroloji ile Şampiyonluk arasındaki ilişkiyi sorgulayan ilginç yazımızı merakla okuyacaksıınız.

Bu sezon bize yaşattıkları büyük heyecanla Galatasaray basketbolunu yeniden canlandıran Erkek ve Bayan Basketbol takmımımız da dergi sayfaların da yerini alıyor. Ayrıca Erdem Türetken ve Esra Şencebe ile yapılan söyleşileri de ilgi ile okuyacaksınız..

Galatasaray Dergisi'nin bu sayısında özel bir bölüm ayırdığı bir diğer konu da Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olarak bir ilki başaran Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız oldu. Takımımızın antrenörü Sedat İncesu, yaşanılan büyük başarının bilinmeyen arka planını Galatasaray Dergisi okurlarına anlatıyor.

Galatasaray Dergisi, Haziran ayında başlayacak ve ülkemizin de katılacağı Euro 2008 için de okurlarına ayrıntılı bir rehber hazırladı.

Hopdedik Ayhan'ın şampiyonluğa ayırdığı özel bölümü, Şampiyonluk Özel Mizah Bölümü, Şampiyon'a gelen Okur Mektupları, Yakın Plan bölümünde yer alan özel Florya Ailesi fotoğrafı, Galatasaraylıların yeni doğan bebeklerinin tanıtıldığı bölüm, "Galatasarayca" yazılan ve fotoğraflanan maç sayfaları, şampiyonluğa ayrılan özel Nostalji ve Tarihten Sayfalar bölümleri ile unutulmaz bir Galatasaray Dergisi sizleri bekliyor...

Galatasaray Dergisi'nin Şampiyonluk Özel Sayısı'nı kesinlikle kaçırmayın ve bayinizden  ayırtın.