12 Haziran 2008 Perşembe 14:13

Galatasaray Dergisi'nden Özel Röportajlar!

Galatasaray Dergisi'nden Özel Röportajlar!

Resmi web sitemiz www.galatasaray.org, Galatasaray Dergisi için yapılmış ve başka hiçbir yerde yayınlanmamış röportajları taraftarımızla buluşturmaya devam ediyor! Özel söyleşilerimize bugün itibariyle Ümit Karan, Erdem Türetken ve Işıl Alben de eklendi.

Dergimizin 68. sayısına konuk olan Ümit Karan, "O Toplantı" başlıklı röportajında bu sezon şampiyonluğa giden yolda yaşananları ve kendi kariyerindeki gelişimi tüm samimiyetle anlatıyor!

Galatasaray Cafe Crown'da forma giyen ve sezon boyu özellikle savunmaya büyük katkı yapan Erdem Türetken de dergimizin 68. sayısına konuk oldu. Galatasaray Cafe Crown'ın sezon değerlendirmesini konu eden röportajda Türetken'in özel yaşamı ve bilinmeyen yönleri de yer alıyor.

Ve Işıl Alben... Bitmek bilmez enerjisiyle taraftarın sevgilisi haline gelen Galatasaray Bayan Basketbol Takımı'nın oyun kurucusu Işıl, basketbola başlangıç öyküsü ve kariyer hedefleriyle röportaj sayfalarımızda!

Galatasaray Dergisi'nde yayınlanmış bu çok özel röportajların tümüne, ana sayfamızın sol bölümündeki Galatasaray Dergisi'ne tıklayarak da ulaşabilirsiniz.