8 Nisan 2020 Çarşamba 14:12

Galatasaray Dergisi 198. sayısı çıktı

Galatasaray Dergisi 198. sayısı çıktı

Galatasaray’ın iki yıldız oyuncusu Fernando Muslera ve Radamel Falcao’nun açıklamalarının yer aldığı, şarkıcı Gökhan Türkmen’in röportajının bulunduğu 198. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Galatasaray’ın deneyimli kalecisi Fernando Muslera, Futbol Akademisi’nde eğitim alan altyapı oyuncularımızla bir araya geldi. Geleceğin yıldız adaylarına tecrübelerini aktaran Nando’nun çok özel açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray’ın Kolombiyalı yıldızı Radamel Falcao’nun yayıncı kuruluş beIN Sports’a yaptığı açıklamaların tamamı Galatasaray Dergisi yeni sayısında… Falcao, Galatasaray’a transfer sürecini, hocası Fatih Terim ve taraftarla ilişkisini ve daha fazlasını anlattı.

Galatasaray’ın şanlı tarihinde oynadığı en önemli karşılaşmalardan biri olan 26 Kasım 1906 Pazar günü saat 14.00’te çıktığı maçın hikayesini Galatasaray Dergisi’nde bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz kulübümüzün efsane kalecilerinden Nihat Akbay’ın, Galatasaray’da 10 sene süren futbol hikayesi Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray Televizyonu’nda yayınlanan Sarayın Yıldızları programına konuk olan Gökhan Türkmen’in çok özel açıklamaları Galatasaray Dergisi 198. sayısında.

Galatasaray kültürü ile önce iyi bir birey, sonra iyi bir sporcu yetiştirmeyi ilke edinen, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında kurduğu spor okulları ile geleceğin yıldızlarını yetiştiren kulübümüzün Adana ve Sarıyer Arıköy Galatasaray Futbol Okulları’nın yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiler Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısında bulabilirsiniz.

Koronavirüs salgınının yaşandığı bu zorlu günlerde sağlıklı bir yaşam için yapmamız gerekenleri spor hocası Ebru Eryener Galatasaray Dergisi’ne anlattı.

Ayrıca Galatasaray’a dair haberler, geride bıraktığımız Süper Lig maçlarının künyeleri, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Galatasaray Dergisi’nin dağıtım ve satın alımlarında geçici olarak bir dizi değişikliğe gidilmiştir.

Bilgilendirme için TIKLAYINIZ.

Dergi satışı sadece www.gsstore.org üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Satın almak için TIKLAYINIZ.