8 Mayıs 2020 Cuma 14:27

Galatasaray Dergisi 199. sayısı çıktı

Galatasaray Dergisi 199. sayısı çıktı

Teknik Direktörümüz Fatih Terim, Kaptanımız Fernando Muslera, yıldız oyuncularımız Mario Lemina ve Henry Onyekuru’nun açıklamalarının yer aldığı, eski basketbolcularımızdan Carlos Arroyo, voleybolcularımız Burak Mert ile Doğukan Ulu’nun röportajlarının bulunduğu 199. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Bir Dönem Fiorentina ve Milan’ı çalıştıran, İtalyanların ‘Grande İmperatore’ (Büyük İmparator) diye seslendikleri Teknik Direktörümüz Fatih Terim, koronavirüs salgını, yaşadığı hastalık ve bu hastalığın futbol dünyasına etkilerine kadar birçok konu ile ilgili La Gazzetta Dello Sport’a değerlendirmelerde bulundu. İmparator Fatih Terim’in açıklamalarının tamamı Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Türkiye'de kupalara 4 yıl boyunca ambargo koyan, bu başarısını Avrupa'da devleri dize getirerek 17 Mayıs 2000’de kazandığı UEFA kupasıyla taçlandıran Galatasaray’ın bu tarihi başarının üzerinden tam 20 yıl geçti. Fatih Terim ve Aslanları'nın hikayesi Galatasaray Dergisi’nde.

Takımımızın Kaptanlarından Fernando Muslera’nın kulübümüzün resmi Instagram hesabı aracılığıyla yaptığı tüm açıklamalar Galatasaray Dergisi 199. sayısında.

Yıldız oyuncumuz Mario Lemina, kariyeri boyunca birlikte oynadığı futbolculardan oluşturduğu favori 11'ini açıkladı. Lemina'nın forvet tercihi Radamel Falcao olurken Teknik Direktör olarak da İmparator Fatih Terim'i seçti. Lemina'nın favori ilk 11'i Galatasaray Dergisi’nde.

Kusursuz bir orkestra şefinden farkı yoktu. Üç sezon formasını giydiği Galatasaray’a gönülden bağlıydı… Performansı ve tavırlarıyla taraftarın sevgisini kazanan eski basketbolcumuz Carlos Arroyo Galatasaray Dergisi’ne çok özel açıklamalarda bulundu. Sarı-Kırmızı’ya olan sevgisini anlatırken, bir gün yeniden aramızda olabileceğinin sinyalini de verdi.

Futbolcumuz Henry Onyekuru, sosyal medya kanallarımız aracılığıyla taraftarlarımıza seslendi. 2018-2019 sezonundaki Başakşehir maçında yaşadığımız şampiyonluk maçında ve Fenerbahçe'yi evinde 3-1 yendiğimiz karşılaşmada attığı gollerle dikkat çeken oyuncumuzun açıklamalarının tamamı Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın oyuncularından Burak Mert ve Doğukan Ulu, Galatasaray Dergisi’nin sorularını içtenlikle yanıtladı. Bu çok özel açıklamalar Galatasaray Dergisi 199. sayısında.

90. yaşında 90. kitabını yazan, geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan Orhan Koloğlu’nun yaşam serüvenini, futbolcumuz Ömer Bayram’ın Hollanda basınından Voetbal'a yaptığı özel röportajın ayrıntılarını ve tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu olan kızı Pelin Öztekin’in röportajını Galatasaray Dergisi’nde bulabilirsiniz.

Galatasaray kültürü ile önce iyi bir birey, sonra iyi bir sporcu yetiştirmeyi ilke edinen, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında kurduğu spor okulları ile geleceğin yıldızlarını yetiştiren kulübümüzün Kartal Uğur Mumcu ve Sakarya Galatasaray Futbol Okulları’nın yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiler Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısında.

Ayrıca Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Galatasaray Dergisi’nin dağıtım ve satın alımlarında geçici olarak bir dizi değişikliğe gidilmiştir.

Bilgilendirme için TIKLAYINIZ.

Satın almak için TIKLAYINIZ