20 Haziran 2020 Cumartesi 14:34

Galatasaray Dergisi’nin 200. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 200. sayısı GS Store’larda satışta

18 yıl önce kurulan ve bugüne kadar birbirinden değerli kalemlerin katkılarıyla yoğrulan Galatasaray Dergisi’nin 200. sayısı GS Store’larda satışa çıktı.

Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in UEFA Kupası zaferimizin 20. yılında kendisine yazdığı mektubun tüm detayları, Futbol Takımımızın oyuncularından Ryan Donk ile Marcelo Sarrachi’nin röportajlarının yer aldığı ve Galatasaray Futbol Takımının en eski ikinci fotoğrafının bulunduğu 200. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

2002 Haziran ayında yayın hayatına başlayan ve tam 18 yıldır sarı kırmızıya gönül verenlerle buluşan Galatasaray Dergisi’nin akıllarda kalan en özel sayılarının detayları 200. sayımızda sizlerle.

Galatasaray’a sahadaki duruşu ve bitmeyen enerjisi ile önemli katkılar sağlayan Hollandalı Ryan Donk’un çok özel açıklamaları Galatasaray Dergisi 200. sayısında.

Galatasaray Futbol Takımımızın Uruguaylı sol beki Marcelo Sarrachi ile gerçekleştirdiğimiz röportajın tüm ayrıntıları Galatasaray Dergisi’nde.

UEFA Kupası zaferimizin 20. yılında Teknik Direktörümüz Fatih Terim, kendisine yazdığı mektupta 20 yılda yaşananları, başarılarını ve zafer gecesi neler olacağını anlattı. 20 yıl önceki kendine seslenen İmparator Fatih Terim’in yazdığı mektubun tüm detaylarını yeni sayımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’de voleybol ve boksun kurucusu olan kabul edilen Selim Sırrı Tarcan ve üç kuşaktır yeşil sahalarda boy göstererek futbolu gelenekleri haline getiren ailelerin hikayeleri Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray kültürü ile önce iyi bir birey, sonra iyi bir sporcu yetiştirmeyi ilke edinen, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında kurduğu spor okulları ile geleceğin yıldızlarını yetiştiren kulübümüzün Afyonkarahisar ve Çorlu Galatasaray Futbol Okulları’nın yetkilileri ile gerçekleştirdiğimiz söyleşiler Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısında.

Ayrıca Galatasaray’a dair tüm haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.