14 Ağustos 2020 Cuma 15:01

Galatasaray Dergisi’nin 201. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 201. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 201. sayısı GS Store’larda satışa çıktı.

Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in sezon değerlendirmesi, 9 yıl aradan sonra yuvasına dönen Arda Turan transferinin detayları, Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Efe Güven’in röportajı, Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın Başantrenörü Ataman Güneyligil ile Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımlarımızın Başantrenörü Nedim Özbey’in açıklamaları ve futbol kariyerini sonlandıran kaptan Selçuk İnan’ın kariyerine dair her şeyin yer aldığı 201. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in Antalyaspor mücadelesi sonrası biten sezonu değerlendirdi ve gelecek sezon için hedeflerini anlattı. 

Galatasaray altyapısından yetişen Arda Turan, 9 yıl aranın ardından yuvasına geri döndü. Arda Turan’ın ilk açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde.

2011-2012 sezonundan itibaren Galatasaray forması ile mücadele eden Kaptan Selçuk İnan futbol kariyerine son verdi. Selçuk İnan’ın Galatasaray kariyerine dair her şey Galatasaray Dergisi 201. sayısında.

Galatasaray’a veda eden iki yıldız futbolcumuz Yuto Nagatomo ve Mariano’nun veda açıklamaları Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Galatasaray Kadın Basketbol Takımımızın Başantrenörü Efe Güven, transferler ve gelecek sezon ile ilgili Galatasaray Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu.

Filede yeni sezon hazırlıklarına başladı. Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın Başantrenörü Ataman Güneyligil ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımlarımızın Başantrenörü Nedim Özbey’in açıklamalarını yeni sayıda bulabilirsiniz.

Kulübümüzle 1+1 yıllık yeni sözleşme imzalayan Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Ertuğrul Erdoğan’ın açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde.

Kulübümüzün Efsane Başkanlarından Merhum Özhan Canaydın anısına gerçekleştirilen Kadın Biniciler Şampiyonası’nın tüm ayrıntıları, Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımımızın kadrosuna kattığı yeni transferleri, Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.