9 Ocak 2019 Çarşamba 10:40

Galatasaray Dergisi’nin 184. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 184. sayısı bayilerde

Galatasaray Dergisi’nin 184. sayısı raflardaki yerini aldı.

Erkek basketbol takımımızın kaptanı Göksenin Köksal ve kadın voleybol takımımızın başarılı orta oyuncusu Aslı Kalaç’ın röportajlarının bulunduğu 184. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Galatasaray formasını giydiği ilk günden beri varını yoğunu parkeye koyan, altyapısından yükseldiği erkek basketbol takımımızın kaptanlığını sürdüren Göksenin Köksal, takımımızda üstlendiği bu görevinden baş antrenörümüz Ertuğrul Erdoğan’la ilişkisine, ekibimizin bu sezonki hedeflerinden kendisinin kariyer planlamasına kadar tüm sorularımıza samimiyetle cevap verdi.

Kadın voleybol takımımıza altı yıl önce, 17 yaşındayken katılan başarılı orta oyuncumuz Aslı Kalaç ile Galatasaray sevgisinden Milli takım hedeflerine, takımımızın genel durumundan Avrupa macerasına kadar birçok konuyu konuştuk.

Judo takımlarımız, geride bıraktığımız sekiz yıl içerisinde antrenörümüz Ercan Çakıroğlu yönetiminde çıktığı tatamide arka arkaya zaferler elde etti. Hem kadın hem erkek judo takımımızın sorumluluğunu üstlenen, 32 yıl bu sporla iç içe yaşayan başarılı antrenörümüz Çakıroğlu, şubemizin elde ettiği yedi Avrupa Kupası zaferinden ekiplerimizin bu sezon Süper Lig’de yaşadığı şampiyonluklara kadar birçok konuyu dergimize anlattı.

Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig’de yaşadığımız birçok tarihi ana ve efsanevi oyunculara ev sahipliği yapan, 1943’te başlayan inşaatının ardından 68 yıl ömür süren eski mabedimiz Ali Sami Yen Stadı’nın açılış serencamı dergimizin bu sayısında yer alıyor.

Ali Sami Yen Stadı’nın, geçmişten bugüne Kulübümüzün Ocak ayına bıraktığı izlerin, 2018 yılında Galatasaray’ımızda tüm yaşananların yanı sıra Galatasaray’a dair haberler, arşivlerde kalmış fotoğraflar, geçtiğimiz ayın futbol maçları, satranç arenasındaki son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde…