7 Şubat 2020 Cuma 13:57

Galatasaray Dergisi’nin 196. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 196. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcuları arasına adını yazdırmayı başaran Harry Kewell, Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Kaptanı Işıl Alben ve ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek olan başarılı judocumuz Bilal Çiloğlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajların bulunduğu 196. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Kaptanı Işıl Alben Galatasaray Televizyonu’nda yayınlanan Sarayın Yıldızları programının konuğu oldu. Kaptanın spordan özel hayata kadar çok özel açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde…

Galatasaray’ın devre arası transfer döneminde kadrosuna kattığı muhteşem 3’lü Henry Onyekuru, Marcelo Saracchi ve Jesse Sekidika hakkında merak edilenleri sizler için sütunlarımıza taşıdık.

Galatasaray’ın unutulmaz futbolcuları arasına adını yazdırmayı başaran, futbolculuğunun yanı sıra karakteri ile de taraflı tarafsız herkesin sevgilisi olan, bitmeyen hırsı ve süper sol ayağı ile hafızalarımıza kazanan Oz Büyücüsü Harry Kewell ile gerçekleştirdiğimiz keyifli söyleşi Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Spor Toto Süper Ligi’ni namağlup tamamlayan, Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen Avrupa Kulüpler Şampiyonası Golden League’de ise bronz madalya kazanan judocularımız kupa ve madalyalarıyla birlikte Başkanımız Mustafa Cengiz’i ziyaret etti. Ziyaretin tüm ayrıntılarını ve çok özel açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde bulabilirsiniz.

Ülkemizi 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda temsil edecek olan başarılı judocumuz Bilal Çiloğlu, devam eden Olimpiyat hazırlıklarını ve hedeflerini Galatasaray Dergisi’ne anlattı.

26 Ocak’ta aramızdan ayrılan Türkiye’nin ilk milli boksörü, ülkemize şampiyonluklar ve şampiyonlar hediye etmiş “Demir Yumruk” lakaplı efsane sporcumuz Garbis Zakaryan ile daha önce yapılmış olan röportaj da Galatasaray Dergisi 196. sayısında yer alıyor.

Araştırmacı yazar ve aynı zamanda kulübümüzün Divan Kurulu Üyesi Emir Kıvırcık’ın ‘1905 bir hayalden bir efsaneye’ isimli son kitabıyla ilgili yapılan söyleşi Galatasaray Dergisi’nde…

Galatasaray Spor Kulübü’nün emektarlarına yer verildiği köşemizin üçüncü konuğu 23 yıldır kulübün içinde olan Operasyon Müdürü olarak görev yapan Gamze Doğuş ile gerçekleştirilen samimi röportaj Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Ayrıca Galatasaray’a dair haberler, geride bıraktığımız Süper Lig maçlarının künyeleri, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...