10 Ocak 2020 Cuma 15:28

Galatasaray Dergisi’nin 195. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 195. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımımızın Yeni Zelandalı Guardı Tai Webster, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın Kaptanı Aslı Kalaç ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın oyuncularından Yasin Aydın ile gerçekleştirdiğimiz röportajların bulunduğu 195. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Kalecilik belki de futbolun en kritik, yeri geldiğinde en nankör bölgesi… Şu bir gerçek ki; iyi bir kaleciniz varsa maça 1 puan önde başlıyorsunuz. Galatasaray’da dokuzuncu sezonunu geçiren Kaptan Fernando Muslera 351 kez sarı kırmızılı formayı giydi. Muslera’nın başarılı performansına dair tüm detayları Galatasaray Dergisi’nde bulabilirsiniz.

2013 yılından beri Galatasaray forması ile mücadele eden, bu yıl Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızın kaptanlığını da üstlenen başarılı orta oyuncumuz Aslı Kalaç, Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde geride bıraktığımız ilk yarıyı Galatasaray Dergisi’ne değerlendirdi.

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımımızın Yeni Zelandalı Guardı Tai Webster, basketbol sevgisini, Galatasaray taraftarına olan aşkını ve özel yaşantısı ile ilgili bilinmeyenleri Galatasaray Dergisi’ne anlattı.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın başarılı oyuncularından Yasin Aydın, takımın ilk yarıdaki genel durumundan CEV Cup macerasına, yaşadığı sakatlıklardan Galatasaray’daki hedeflerine kadar birçok konuyu konuştuk.  

Geçmişten günümüze futbolcuların isim ve soy isimlerinin yanında anıldıkları takma isimlerinin hikayeleri Galatasaray Dergisi 195. sayısında.

Futbol kariyerlerinin ardından futbol dışında farklı alanlara yönelen futbolcuların garip mi garip kariyer değişiklikleri hikayeleri Galatasaray Dergisi’nde…

Galatasaray Spor Kulübü’nün emektarlarına yer verildiği köşemizin ikinci konuğu 26 yıldır kulübün içinde olan Gülşen Kıran… Galatasaray Kalamış Tesisleri’nin sorumluluğunu yapan Gülşen Kıran’ın samimi açıklamaları Galatasaray Dergisi yeni sayısında.

Ayrıca Galatasaray’a dair haberler, geride bıraktığımız Süper Lig maçlarının künyeleri, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...