11 Aralık 2019 Çarşamba 17:11

Galatasaray Dergisi’nin 194. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 194. sayısı GS Store’larda satışta

Hırsı ve kazanma azmi ile hafızalarımıza kazıdığımız eski oyuncularımızdan Felipe Melo, Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Göksenin Köksal ile eşi Simay Köksal ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı oyuncularından Burutay Subaşı ile gerçekleştirdiğimiz röportajların bulunduğu 194. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Hırsı ve kazanma azmi ile gönülleri fetheden, Galatasaray taraftarının sevgilisi Felipe Melo bir başka deyişle ‘Pitbull’, Galatasaray Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu. Melo’nun unutamadığı anlar, Türkiye’ye olan özlemi ve teknik direktörümüz Fatih Terim hakkında yaptığı çok özel açıklamalar bu sayıda.

Yaşadığı talihsiz sakatlığın ardından iyileşen ve forma için geri sayıma geçen futbolcumuz Emre Akbaba’nın Galatasaray Futbol Akademisi’ndeki altyapı oyuncularımızla yaptığı keyifli sohbetin tüm ayrıntıları Galatasaray Dergisi 194. sayısında.

Galatasaray Doğa Sigorta Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Göksenin Köksal ve eşi Simay Köksal, Sarayın Yıldızları programında Melisa Çizmeci’nin konuğu oldu. Köksal Ailesinin çok özel açıklamaları Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı’na sezon başında transfer olan başarılı oyuncumuz Burutay Subaşı ile transfer sürecinden aile yaşantısına, hedeflerinden Şampiyonlar Kupası şampiyonluğu anında yaşadıklarını kadar birçok konuyu konuştuk.

Galatasaray Spor Kulübü’nün emektarlarına yer verildiği köşemizin ilk konuğu 30 yıldır kulübün içinde olan Ali Ünver.

Ayrıca Galatasaray’a dair haberler, geride bıraktığımız Süper Lig maçlarının künyeleri, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...