12 Kasım 2020 Perşembe 14:43

Galatasaray Dergisi’nin 204. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 204. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray’ın sembol ismi, dünyanın en önemli teknik adamlarından bir tanesi teknik direktörümüz Fatih Terim hakkında detaylar, Galatasaray armasını 7 yıldır göğsünde taşıyan, olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek olan milli yelkencimiz Ecem Güzel’in röportajı, 88 yaşında hayatını kaybeden Türk basketbolunun ve Galatasaray’ın efsane ismi Yalçın Granit’in hayat hikayesi ve Galatasaray genç ve A takımında 20 yıla yakın bir süre sol açık olarak forma giyen Uğur Köken söyleşisinin yer aldığı 204. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Türk futboluna sayısız başarı kazandırmış, onlarca genç futbolcu hediye etmiş, AyYıldızlı bayrağımız için gururla hizmet etmiş olan teknik direktörümüz Fatih Terim, her zamanki gibi sadece Galatasaray Futbol Takımı’nın değil tüm Galatasaray Ailesi’nin kenetlenerek bir bütün halinde başarılarına yenilerini ekleyebilmesi için çalışmalarına devam ediyor.

Galatasaray’ın sembol ismi, dünyanın en önemli teknik adamlarından bir tanesi teknik direktörümüz Fatih Terim, Galatasaray ile yatıp Galatasaray ile kalkan, ‘Sarı-Kırmızı’ya daha fazla katkı sağlamak için gecesini gündüzüne katan İmparatorumuz hakkında tüm detaylar Galatasaray Dergisi 204. sayısında.

Galatasaray Spor Kulübü’nün önderliğinde Cumhuriyet Bayramı’na özel 46 dansçı ile harika bir dans koreografisi hazırlayan SDR Dans Akademi’nin yetkilileri Sıdar Özalkak ve Nurşah Özalkak ile gerçekleştirilen söyleşiyi yeni sayıda bulabilirsiniz.

Galatasaray armasını 7 yıldır göğsünde taşıyan, olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek olan, milli yelkencimiz Ecem Güzel’in röportajını Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray sevgisi asla sınır tanımaz… İngiltere’de yaşayan Galatasaray sevdalısı Ross, binlerce kilometre öteden Galatasaray’a olan aşkını dergimize anlattı.

88 yaşında hayatını kaybeden Türk basketbolunun ve Galatasaray’ın efsane ismi Yalçın Granit’in hayat hikayesi Galatasaray Dergisi’nde!

80 yaşına basan Brezilyalı efsane futbolcu Edson Arantes Do Nascımento ya da dünyaca bilinen adıyla “Yaşayan Efsane” Pele’nin futbol ile dolu geçen yıllarının hikayesi Galatasaray Dergisi 204. sayısında.

Kulübümüzün tarihinde önemli bir yere sahip, Milli Lig’in ikinci sezonunda başlayan A takım kariyerinde altı lig, beş kupa şampiyonluğu yaşayan Galatasaray genç ve A takımında 20 yıla yakın bir süre sol açık olarak forma giyen Uğur Köken ile gerçekleştirilen röportajı yeni sayıda bulabilirsiniz.

Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Galatasaray Dergisi 204. sayısını satın almak için TIKLAYIN