18 Aralık 2020 Cuma 12:17

Galatasaray Dergisi’nin 205. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 205. sayısı GS Store’larda satışta

Geçirdiği kalp krizi sonrası 60 yaşında hayata veda eden Arjantinli efsane futbolcu Diego Armando Maradona’nın ardında bıraktığı unutulmayacak kariyeri, Masterchef'in fenomen jürisi Mehmet Yalçınkaya röportajı, Olimpiyatlarda ülkemizi temsil edecek olan milli yelkencimiz Ecem Güzel’in motivasyon ve disiplin üzerine açıklamaları ile 10 Aralık'ta başlayan, 11 Aralık'ta sona eren ve Galatasaray'ın muhteşem zaferiyle sonlanan Juventus karşılaşmasının hikayesinin yer aldığı 205. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu olarak gösterilen Diego Armando Maradona, geçirdiği kalp krizi sonrası yaşama gözlerini yumdu. Boca Juniors, Barcelona ve Napoli formalarıyla elde ettiği başarıların yanı sıra Arjantin'le Dünya Kupası'nı kaldırarak adını tarihe altın harflerle yazdıran Maradona’nın hikayesi Galatasaray Dergisi’nde.

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından Masterchef'in fenomen jürisi Mehmet Yalçınkaya Galatasaray Televizyonu’nda yayınlanan Sarayın Yıldızları programının konuğu oldu. Mehmet Şef’in Galatasaray’a dair çok özel açıklamaları bu sayıda.

Olimpiyat yolcusu yelkencimiz Ecem Güzel’in motivasyon ve disiplin üzerine yaptığı çok özel açıklamalar 205. sayıda.

Gelecek kuşaklara daha yeşil bir dünya bırakmak üzere "HER NEFESTE GALATASARAY" sloganıyla gerçekleştirdiğimiz Galatasaray Hatıra Ormanı'nın pandemi koşullarına uygun açılış ve fidan dikme organizasyonun detaylarını bu sayıda bulabilirsiniz. 

11 ARALIK 2013... Galatasaray tam 7 yıl önce Juventus karşısında tarihi bir zafere imza attı. 10 Aralık'ta başlayan, 11 Aralık'ta sona eren ve Galatasaray'ın muhteşem zaferiyle sonlanan Juventus maçının hikayesi Galatasaray Dergisi’nde.

Yüzme sporunda Türkiye'nin dünyaca üne sahip isimlerinden olan, 1974 yılında Anamur-Girne arasını, 1975 ve 1977'de Manş denizini geçerek hafızalara kazınan ve 10 Haziran 2020'de İzmir'de vefat eden Ersin Aydın’ın başarı hikayesi de 205. sayıda.

Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Galatasaray Dergisi 205. sayısını satın almak için TIKLAYIN