15 Ocak 2021 Cuma 15:06

Galatasaray Dergisi’nin 206. sayısı GS Store’larda satışta

Galatasaray Dergisi’nin 206. sayısı GS Store’larda satışta

UEFA, Şampiyonlar Ligi ve öncesindeki eşdeğer organizasyonlarında en çok puan toplayan 30 Avrupa takımının listesinde yer alan tek Türk takımı olan kulübümüzün başarıları, Galatasaray Erkek Basketbol Takımımızın yeni transferleri Amile Jefferson, Travis Trice ve Assem Marei hakkında bilinmesi gerekenler, Galatasaray kariyerinde elde ettiği başarılar sayesinde hem Galatasaray hem Türk futbol tarihine geçen, Şampiyonlar Ligi’nde en çok forma giyen Türk futbolcu unvanını elinde bulunduran Büyük Kaptan Bülent Korkmaz’ın başarılarla dolu hikayesi, Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımızın genç oyuncusu İlkin Aydın ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımızın önemli oyuncularından Doğukan Ulu’nun röportajlarının bulunduğu 206. sayımızdaki konulardan bazıları şöyle:

UEFA, Şampiyonlar Ligi ve öncesindeki eşdeğer organizasyonlarında en çok puan toplayan 30 Avrupa takımının listesinde yer alan tek Türk takımı Galatasaray oldu. 1955-2020 yılları arasında oynanan UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Şampiyon Kulüpler Kupası maçlarını esas alan tabloya göre Galatasarayımız, başarı sıralamasında Avrupa'nın 24. kulübü olarak yer aldı. Ülkemizin puanına en fazla katkı yapan kulübümüzün başarıları Galatasaray Dergisi’nde.

Türkiye Arena Kulüpler Arası Kısa Kulvar Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası ile Yıldızlar Bireysel Yüzme müsabakalarında yüzücülerimizin aldığı rekorlar ve başarılı derecelerin ayrıntıları Galatasaray Dergisi 206. sayısında.

200m kurbağalama yarışında 2:09:86’lik derecesi ile Olimpiyat A barajını geçerek Olimpiyatlara gitmeye hak kazanan milli sporcumuz Berkay Ömer Öğretir ve 200m sırtüstü yarışlarında 1.59.83 süreyle 17-18 yaş Türkiye rekorunun sahibi olan yüzücümüz Berke Saka’nın açıklamaları bu sayıda.   

Galatasaray Erkek Basketbol Takımımızın anlaşmaya vardığı Amile Jefferson, Travis Trice ve Assem Marei’nin kariyer hikayeleri Galatasaray Dergisi’nde.

Galatasaray tarihinin önemli simgelerinden biri olmayı hak eden, tekmeye kafa uzatan adam, hırsı, çalışkanlığı ve korkusuzluğu ile hafızalarımıza kazınan ‘Büyük Kaptan’ Bülent Korkmaz’ın Galatasaray ve milli takım kariyerinde elde ettiği başarılarının hikayesi yeni sayıda…

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımızın genç oyuncusu İlkin Aydın ve Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımızın tecrübeli oyuncularından Doğukan Ulu, Galatasaray Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu.

Kulübümüzde 1982-1983 sezonunda teknik direktör olarak görev alan, Trabzonspor'un eski futbolcu, teknik direktör ve Başkanı, Türk futbolunun efsane ismi Özkan Sümer 80 yaşında hayatını kaybetti. Ömrünü Türk futboluna adayan, ‘Futbolun bilge insanı’ olarak da adlandırılan Sümer’in başarılarla dolu kariyerinin hikayesi Galatasaray Dergisi’nin yeni sayısında.

Canlandırdığı karakterler ile gönlümüze dokunan başarılı oyuncu Mert Turak’ın keyifli söyleşisi Galatasaray Dergisi’nde.

Yaşı 50’nin üzerinde olan futbolseverlerin Galatasaray ve Milli Takım santrforu olarak, genç kuşaklarınsa televizyon kanallarındaki futbol tartışma programlarından tanıdığı Gökmen Özdenak, çocukluk yıllarını ve futbola nasıl başladığını Galatasaray Dergisi’ne anlattı.

Galatasaray’a dair haberler, amatör branşlardan son gelişmeler ve sarı kırmızı sayfalar Galatasaray Dergisi’nde...

Galatasaray Dergisi 206. sayısını satın almak için TIKLAYIN