22 Mart 2023 Çarşamba 11:08

Galatasaray Dergisi’nin 230. sayısı ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi’nin 230. sayısı ücretsiz yayında!

21 yıl önce yayın hayatına başlayan, geçtiğimiz yıla yepyeni bir içerik, yeni bir editöryal yaklaşım ve yepyeni bir tasarımla giren Galatasaray Dergisi, 2023 yılında da okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Galatasaraylıların çok uzun zamandır özlemini duyduğu kaliteli içeriğiyle ve tasarımıyla dijital yayına başlayan Galatasaray Dergisi’nin 230. sayısı, tüm Galatasaraylıların okuması için ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi ekibinin hazırladığı bu yeni sayı, çok zengin içeriği ve tasarımıyla Galatasaray'ın büyüklüğünü, çeşitliliğini, derinliğini, kapsayıcılığını ve entelektüel kapasitesini sergiliyor. Futbol dışında da Galatasaray camiasının isimlerini konuk eden yeni dergi, sosyolojiden sanata, felsefeden tiyatroya, gençlerden duayenlere, kadınlardan tarihe, kitaplardan branşlara, söyleşilerden anekdotlara, ay boyunca okunabilecek dopdolu içeriğiyle Galatasaray’ın Gelenekten Geleceğe sonsuz sürekliliğini temsil etmeye devam ediyor.

100 sayfalık Galatasaray Dergisi’nin 230. sayısını ücretsiz olarak aşağı linkte tıklayarak, okurlara kolaylık sağlayıcı birçok yardımcı özellikleri içeren özel e-dergi programıyla okumaya başlayabilirsiniz.

Galatasaray Dergisi'nin 230. sayısını ücretsiz olarak okumak için tıklayın!

NICOLO ZANIOLO

Ara transfer döneminde Galatasaray’a transfer olan Nicolo Zaniolo’yu yakından tanıyalım.

KEREM AKTÜRKOĞLU

Galatasaray’ın yükselen değeri Kerem Aktürkoğlu ile keyifli bir söyleşi.

ÇANAKKALE DESTANINDA GALATASARAY

Çanakkale Zaferi’nin üzerinden tam 108 yıl geçti. Ancak Çanakkale’de savaşan Galatasaraylıların isimleri ve öyküleri, hiçbir zaman unutulmadı.

BİR YAS SEMBOLU: SİYAH FORMA

Her sezon öncesi o yıl giyilecek formalar tanıtılır ve yıl boyunca o formalar giyilir. Ama öyle olaylar vardır ki o maçlarda özel forma giyilmesi daha büyük bir anlam ifade eder.

ÜŞÜYEN ELLERİ BİRLİKTE ISITALIM

İstanbul ve diğer illerden gelen Galatasaray Futbol Okulları, depremzedeler yararına düzenlenen turnuvada bir araya geldi.

FORMULA 1 ZAMANI

Formula 1’de geçen sezonun değerlendirmesi ve bu sezona dair her şey.

LEBLEBİ MEHMET

Türk futbolunun unutulmaz yıldızlarından, Galatasaray’ın efsanelerinden Mehmet Salim. Nam-ı diğer “Leblebi” Mehmet.

BİR GARİP DOSTLUK!

Galatasaray ve Brezilya’nın köklü kulüplerinden olan Vasco De Gama arasındaki benzerliği ve garip dostluğu bu yazıda bulacaksınız.

RASİM ÖZTEKİN’İN ANISINA

2021 yılında kaybettiğimiz Türk Tiyatrosu’nun güldürü geleneğinin usta sanatçısı Rasim Öztekin ile daha önce Galatasaray Dergisi için yaptığımız röportajı yeniden sizlerle paylaşıyoruz.

“SON TOPA KADAR SAVAŞACAĞIZ”

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Umut Çakır ve Takım Menajeri Mehmetcan Şamlı, Galatasaray Dergisi’ne açıklamalarda bulundu. Yoğun bir tempodan geçtiklerini belirten ikili, son topa kadar savaşacaklarını söyledi.

SELÜLOZ KOKAN KİTAPLAR

Kitap raflarında yerini alan inceleme, tarih ve edebiyat konularında oluşan kitap seçkimiz...

KÜLTÜR SANAT

Oscar Ödülleri, Los Angeles’taki Dolby Theatre’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

HABERLER

Mart ayının Galatasaray gündemi... Toplantılar, duyurular, şubelerden haberler…

MAÇ GÜNÜ

Futbolda oynadığımız Alanya, İstanbulspor, Kasımpaşa ve Konyaspor maçlarının hikayeleri. Basketbol, voleybol, kadın futbolu ve tekerlekli sandalye basketbolunda bir ayın ayrıntılı müsabaka kayıtları...

BULMACA

4 soru hem bugünden hem geçmişten… Galatasaray bilgimizi test ediyoruz.