16 Ağustos 2023 Çarşamba 15:41

Galatasaray Dergisi’nin 234. sayısı ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi’nin 234. sayısı ücretsiz yayında!

21 yıl önce yayın hayatına başlayan, geçtiğimiz yıla yepyeni bir içerik, yeni bir editöryal yaklaşım ve yepyeni bir tasarımla giren Galatasaray Dergisi, 2023 yılında da okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Galatasaraylıların çok uzun zamandır özlemini duyduğu kaliteli içeriğiyle ve tasarımıyla dijital yayına başlayan Galatasaray Dergisi’nin 234. sayısı, tüm Galatasaraylıların okuması için ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi ekibinin hazırladığı bu yeni sayı, çok zengin içeriği ve tasarımıyla Galatasaray'ın büyüklüğünü, çeşitliliğini, derinliğini, kapsayıcılığını ve entelektüel kapasitesini sergiliyor. Futbol dışında da Galatasaray camiasının isimlerini konuk eden yeni dergi, sosyolojiden sanata, felsefeden tiyatroya, gençlerden duayenlere, kadınlardan tarihe, kitaplardan branşlara, söyleşilerden anekdotlara, ay boyunca okunabilecek dopdolu içeriğiyle Galatasaray’ın Gelenekten Geleceğe sonsuz sürekliliğini temsil etmeye devam ediyor.

96 sayfalık Galatasaray Dergisi’nin 234. sayısını ücretsiz olarak aşağı linkte tıklayarak, okurlara kolaylık sağlayıcı birçok yardımcı özellikleri içeren özel e-dergi programıyla okumaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

ALİ SAMİ YEN… SEVGİ VE SAYGIYLA…

Kurucumuz Ali Sami Yen’in 1886’dan 1951’e kadar süren hayatı ve Galatasaray’ın kuruluş yılları…

ÇALIM ATMALARA DOYAMADIK

Galatasaray yeni sezon öncesi transferde gövde gösterisi yaptı. Transfer çalımları ile rakiplerini ipe dizen Cimbom; Zaha, Tete, Icardi, Angelino, Kerem Demirbay, Halil Dervişoğlu, Günay Güvenç’i renklerine bağladı.

1956-57 ÖNCESİ FUTBOL ORGANİZASYONLARI

Spor tarihçisi Melih Şabanoğlu, 1956-1957 öncesi futbol organizasyonları ile ilgili ortaya atılan spekülasyonları tarihi bilgiler ışığında yorumladı.

GHEORGHE HAGI

Türk futbolunun kaderini değiştiren isim Hagi… Esra Ermiş’in kaleminden…

ÖZDENAKLARIN YASİN’İ

11 Ekim 1948’de Adana’nın ünlü Şakirpaşa semtinde başlayıp İstanbul Bakırköy’ün boş arsalarında devam eden, tam futbol hayatı bitmek üzereyken kıtalara uzanan bir sporcu o.

MELİH AÇBA

Bir yıldız, bir başarı hikayesi. O zamana kadar hiç yazılmamış bir tarih. Türkiye’nin ilk altın eldivenli boks şampiyonu Melih Açba.

POTADA TRANSFER RÜZGARI

Galatasaray Nef ve Galatasaray Çağdaş Faktoring’den yeni sezon öncesi transferler.

FİLEDE GÜÇLENİYORUZ

Galatasaray HDI Sigorta Kadın ve Erkek Voleybol Takımlarımız yeni transferlerle kadrolarını güçlendiriyor.

SUNA’NIN KIZLARI

Kız çocuklarının eğitim imkânlarına erişimlerine katkıda bulunmayı amaçlayan Suna’nın Kızları, Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park’ı ziyaret etti.

SELÜLOZ KOKAN KİTAPLAR

Spor ve edebiyat kitaplarından küçük bir seçki.

KÜLTÜR SANAT

Sergiler, tiyatro, konserler ile birçok etkinlik ve takvimi bu sayfada.

HABERLER

Ağustos ayının Galatasaray gündemi... Toplantılar, duyurular, şubelerden haberler…

BULMACA

6 soru hem bugünden hem geçmişten… Galatasaray bilgimizi test ediyoruz.