25 Eylül 2023 Pazartesi 17:25

Galatasaray Dergisi'nin 235. sayısı ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi'nin 235. sayısı ücretsiz yayında!

21 yıl önce yayın hayatına başlayan, geçtiğimiz yıla yepyeni bir içerik, yeni bir editöryal yaklaşım ve yepyeni bir tasarımla giren Galatasaray Dergisi, 2023 yılında da okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Galatasaraylıların çok uzun zamandır özlemini duyduğu kaliteli içeriğiyle ve tasarımıyla dijital yayına başlayan Galatasaray Dergisi’nin 235. sayısı, tüm Galatasaraylıların okuması için ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi ekibinin hazırladığı bu yeni sayı, çok zengin içeriği ve tasarımıyla Galatasaray'ın büyüklüğünü, çeşitliliğini, derinliğini, kapsayıcılığını ve entelektüel kapasitesini sergiliyor. Futbol dışında da Galatasaray camiasının isimlerini konuk eden yeni dergi, sosyolojiden sanata, felsefeden tiyatroya, gençlerden duayenlere, kadınlardan tarihe, kitaplardan branşlara, söyleşilerden anekdotlara, ay boyunca okunabilecek dopdolu içeriğiyle Galatasaray’ın Gelenekten Geleceğe sonsuz sürekliliğini temsil etmeye devam ediyor.

100 sayfalık Galatasaray Dergisi’nin 235. sayısını ücretsiz olarak aşağı linkte tıklayarak, okurlara kolaylık sağlayıcı birçok yardımcı özellikleri içeren özel e-dergi programıyla okumaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

METİN OKTAY 

O, bu dünyanın şahidi idi, bizler ise ona şahit idik.. Esra Ermiş’in kaleminden Türk futbolunun “Taçsız Kralı” Metin Oktay’ın yaşamına dair...

YILDIZLAR GEÇİDİ

Galatasaray yeni sezon öncesi transferde gövde gösterisi yapmaya devam etti. Sarı-Kırmızılı futbol takımımız Hakim Ziyech, Tanguy Ndombele ve Davinson Sanchez gibi yıldız oyuncuları renklerine bağladı.

İKİ NUMARA: ASIM TEVFİK

Spor tarihçisi Melih Şabanoğlu’nun kaleminden Asım Tevfik Sonumut...

OKAN BURUK

UEFA’ya röportaj veren teknik direktörümüz Okan Buruk, “Avrupa’da oldukları için memnun olduğunu dile getirerek, "Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’ne çok yakışan bir marka" dedi.

AYDINOĞLU RAŞİT BEY

Aydınoğlu Raşit Bey. Türkiye futbol tarihinin ilk antik devrelerini çok etkilemekle birlikte hakkında çok az şey bilinen esrarengiz bir isim. 

 

SELÜLOZ KOKAN KİTAPLAR

Spor ve edebiyat kitaplarından küçük bir seçki.

 

TARİHTEN SAYFALAR

118 yılın eylül aylarından seçtiğimiz Galatasaray hikayeleri…

 

KÜLTÜR SANAT

Sergiler, tiyatro, konserler ile birçok etkinlik ve takvimi bu sayfada.

 

İKİ BÜYÜK ADAM

İki büyük Galatasaraylı Turgay Şeren ve Bülent Eken’e saygıyla...

 

HABERLER

Eylül ayının Galatasaray gündemi... Toplantılar, duyurular, şubelerden haberler…

 

BULMACA

7 soru hem bugünden hem geçmişten… Galatasaray bilgimizi test ediyoruz.