25 Ekim 2023 Çarşamba 15:06

Galatasaray Dergisi'nin 236. sayısı ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi'nin 236. sayısı ücretsiz yayında!

21 yıl önce yayın hayatına başlayan, geçtiğimiz yıla yepyeni bir içerik, yeni bir editöryal yaklaşım ve yepyeni bir tasarımla giren Galatasaray Dergisi, 2023 yılında da okuyucuları ile buluşmaya devam ediyor.

Galatasaraylıların çok uzun zamandır özlemini duyduğu kaliteli içeriğiyle ve tasarımıyla dijital yayına başlayan Galatasaray Dergisi’nin 236. sayısı, tüm Galatasaraylıların okuması için ücretsiz yayında!

Galatasaray Dergisi ekibinin hazırladığı bu yeni sayı, çok zengin içeriği ve tasarımıyla Galatasaray'ın büyüklüğünü, çeşitliliğini, derinliğini, kapsayıcılığını ve entelektüel kapasitesini sergiliyor. Futbol dışında da Galatasaray camiasının isimlerini konuk eden yeni dergi, sosyolojiden sanata, felsefeden tiyatroya, gençlerden duayenlere, kadınlardan tarihe, kitaplardan branşlara, söyleşilerden anekdotlara, ay boyunca okunabilecek dopdolu içeriğiyle Galatasaray’ın Gelenekten Geleceğe sonsuz sürekliliğini temsil etmeye devam ediyor.

100 sayfalık Galatasaray Dergisi’nin 236. sayısını ücretsiz olarak aşağı linkte tıklayarak, okurlara kolaylık sağlayıcı birçok yardımcı özellikleri içeren özel e-dergi programıyla okumaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

BİR EKİM GÜNÜ

Galatasaray 118 yaşında... Hepimiz biliriz, “Bir ekim günü bir edebiyat dersinde…” diye başlar bu şanlı tarih.

CUMHURİYETİN 100’Ü GALATASARAY

Cumhuriyetin 100. yılı anısına Anıtkabir’i ziyaret ederek Atamızın huzuruna çıktık.

DERBİDE ASLAN KÜKREMESİ

Sahasında Beşiktaş ile oynadığı son 6 maçta kaybetmeyen Galatasaray, Siyah-Beyazlıları Icardi’nin iki golüyle 2-1 yendi, ligdeki galibiyet serisini 8’e yükseltti...

OKAN BURUK

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk, “Galatasaray’ın vizyonu da ülke futboluna önemli bir katkı sağlıyor” dedi.

RAKİPSİZ İNGİLİZ

1966’dan günümüze kırılamayan bir rekorun sahibi Sir Geoffrey Charles Hurst…

İKİ SEMTİN HİKAYESİ

İlk defa 22 Ağustos 1924 tarihinde karşı karşıya geldi Galatasaray ve Beşiktaş. Nice maçlar çıkardılar. Kazanılan, kaybedilen, her şeye rağmen günümüze kadar süregelen güzel karşılaşmalar yaşadılar.

KUPALARIN KUPASI CUMHURİYET KUPASI

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 75. ve 100. yılında ligi şampiyonu olan Galatasaray, cumhuriyetimizin 50. yılında özel olarak düzenlenen turnuvada şampiyon oldu.

SELÜLOZ KOKAN KİTAPLAR

Spor ve edebiyat kitaplarından küçük bir seçki.

TARİHTEN SAYFALAR

118 yılın ekim aylarından seçtiğimiz Galatasaray hikayeleri…

KÜLTÜR SANAT

Sergiler, tiyatro, konserler ile birçok etkinlik ve takvimi bu sayfada.

HABERLER

Ekim ayının Galatasaray gündemi... Toplantılar, duyurular, şubelerden haberler…